۱۴۰۲ جمعه ۱۰ آذر
English
صفحه اصلی
1402/07/26 فرماندار شهرستان قائنات با صدور پیامی،  نسل‌کشی رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم و خواستار واکنش جدی جامعه جهانی در برابر این جنایت شد.
فرماندار شهرستان قائنات با صدور پیامی، نسل‌کشی رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم و خواستار واکنش جدی جامعه جهانی در برابر این جنایت شد.
بسم الله الرحمن الرحیم
 در ادامه جنایات ننگین رژیم غاصب صهیونیستی در حق ملّت مظلوم فلسطین، در حمله‌ای وحشیانه از سوی این رژیم کودک‌کش به بیمارستان المعمدانی غزه، بیش از هزار نفر از شهروندان فلسطینی مصدوم و به شهادت رسیدند که قلب هر انسان آزاده‌ای را در جهان به درد می‌آورد.
این جنایت هولناک از سوی رژیم غاصب صهیونیستی مصداق علنی نسل‌کشی است و جهانیان یک بار دیگر نظاره‌گر خوی درندگی رژیم صهیونسیتی شدند.
اینجانب ضمن ابراز همدردی با ملّت و مقاومت فلسطین به ویژه خانواده‌های داغدار شهدای این حمله ددمنشانه، جنایت‌های رژیم پلید اسرائیل را محکوم نموده و از درگاه خدای سبحان برای شهدای گرانقدر جبهه مقاومت علوّ درجات آرزومندم.
انتظار می‌رود؛ جامعه جهانی به ویژه سازمان ملل و سران کشورهای اسلامی ضمن محکومیت جنایات این رژیم غاصب، اقدامات مؤثری در جهت پایان دادن به حملات غیرانسانی صهیونیست‌ها علیه ملّت فلسطین انجام دهند و به مسئولیت بین‌المللی خود در قبال این نسل‌کشی  با جدیت عمل کنند

                         محمد محمدی 
         فرماندار شهرستان قائنات
تعداد بازدید: 725
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal