۱۴۰۲ جمعه ۱۰ آذر
English
صفحه اصلی
1402/04/07 دیدار فرماندار شهرستان قائنات با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان قائنات
دیدار فرماندار شهرستان قائنات با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان قائنات
🔸به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه فرماندار به همراه امام جمعه، فرمانده سپاه، فرمانده انتظامی،معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی فرمانداری و اعضای شورای تأمین با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان قائنات دیدار کردند.
🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دکتر محمدی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر حادثه هفتم تیر و شهید مظلوم آیت الله بهشتی و 72تن از یاران با وفایش و نکوداشت هفته قوه قضائیه ، این قوه را حافظ امنیت و آرامش مردم دانست و خدمات صادقانه مجموعه دادگستری را ارزشمند توصیف کرد.
🔸وی  ضمن قدردانی از زحمات، تعامل و همکاری رئیس دادگستری و دادستان با سایر دستگاههای اجرایی شهرستان و تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته قوه قضائیه اظهار داشت: مجموعه مسئولان اجرایی شهرستان در تمام بخش‌ها همگام با دادگستری بوده و تمام همت خود رابرای حل و فصل معضلات شهرستان انجام خواهند داد.
🔸رئیس شورای تأمین شهرستان قائنات ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های صادقانه ریاست محترم دادگستری و دادستان شهرستان و همچنین مجموعه قضات شریف و کارکنان دادگستری  اظهار داشت : دستگاه قضایی در جامعه از حساسیت و اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و تعامل و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی موجب ایجاد آرامش و آسایش در شهرستان  شده است .

🔸 گفتنی است در این دیدار دادستان و رئیس دادگستری شهرستان قائنات نیز ضمن قدردانی از حضور فرماندار و اعضای شورای تأمین در دادگستری در سخنانی به تبیین عملکرد دستگاه قضایی شهرستان و نقش و جایگاه این نهاد پرداختند.
تعداد بازدید: 1195
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal