۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۱ خرداد
English
صفحه اصلی
1402/02/13 جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان قائنات برگزار شد.
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان قائنات برگزار شد.
🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان قائنات به منظور بررسی و ارائه راهکارهای رفع مسائل و مشکلات کتابخانه های شهرستان قائنات، بویژه پیگیری تکمیل کتابخانه مرکزی شهر قائن به ریاست فرماندار و با حضور معاون سیاسی،  امنیتی واجتماعی فرمانداری، مدیر کل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی، رئیس دادگستری شهرستان و سایر اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
 
🔻فرماندار در این جلسه با تأکید بر اینکه تکمیل ساختمان کتابخانه مرکزی شهر قائن یک مطالبه مردمی است، افزود: اعتبار خوبی برای تکمیل آن در سفر استاندار و سفر ریاست محترم جمهور در نظر گرفته شده است.
🔸وی ادامه داد عملیات ساختمانی و تکمیل این پروژه که بزرگترین کتابخانه در استان می باشد، طی هفته آینده توسط بسیج سازندگی آغاز خواهد شد.
🔸حاجی مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کتابخانه های شهرستان قائنات به بیان مهمترین برنامه های اداره کل کتابخانه های عمومی در سال 1402 برای ترویج کتابخوانی و توسعه کتابخانه های عمومی پرداخت و از تخصیص 35 میلیارد تومان اعتبار به کتابخانه های استان در سفر ریاست محترم جمهور خبر داد.
🔸وی همچنین 15 میلیارد تومان از اعتبار مذکور را مربوط به کتابخانه مرکزی شهر قائن دانست و ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک عملیات اجرایی تکمیل این پروژه بزرک آغاز خواهد شد.
تعداد بازدید: 232
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal