۱۴۰۲ جمعه ۱۲ خرداد
English
صفحه اصلی
1402/01/31 نشست کاری دکتر محمدی فرماندار شهرستان قائنات با رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی
نشست کاری دکتر محمدی فرماندار شهرستان قائنات با رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی
🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری،  صبح امروز دکتر جعفری رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی بهمراه جمعی از مسئولین تابعه جهاد کشاورزی با حضور در فرمانداری با دکتر محمدی فرماندار دیدار و پیرامون مسائل مرتبط گفتگو کردند.
🔸دکتر محمدی فرماندار در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات جهاد کشاورزی جهت رفع مشکلات موجود به بیان برخی از چالش ها دراین حوزه پرداخت و بیان داشت: برداشت بی رویه آب از مخازن زیر زمینی در گذشته مشکلاتی را ایجاد نموده و امروز نیازمند اهتمام و تلاش بیشتری در در این مجموعه می باشیم.
🔸وی به بیان مطالبات مردمی مطرح شده در دهگردشی ها پرداخت و ایجاد سازه های آبخیزداری،  احیای قنوات، جلوگیری از هدررفت آب و مدیریت آب موجود را از مهمترین آنها دانست.
🔸فرماندار همچنین احصا موارد مرتبط با سرمازدگی سال گذشته و پرداخت خسارت به گلخانه هایی که دچار سرما زدگی شده اند را ضروری دانست و ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی شهرستان قائنات را یکی از چالش‌های مهم عنوان نمود که باید با تقویت نیروی انسانی حوزه امور اراضی شهرستان قائنات، توجه و ساماندهی لازم به این مهم صورت پذیرد.
🔸وی ادامه داد با توجه به اینکه بخش زیادی از قنوات استان در شهرستان قائنات می باشد، عدالت در توزیع امکانات و خدمات نیز یکی از مطالبات این شهرستان می باشد.
🔸وی همچنین راه اندازی مراکز عرضه مستقیم مرغ در شهرستان را ضروری دانست و خواستار تسریع در معرفی مسئول اداره غله و خدمات بازرگانی شهرستان گردید.
🔸دکتر جعفری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان نیز در این دیدار،ضمن ارائه گزارشی از اقدامات جهاد کشاورزی در شهرستان قائنات، در جهت پیگیری موارد مطروحه و بهبود وضعیت موجود قول مساعد داد.
تعداد بازدید: 438
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal