۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۱ خرداد
English
صفحه اصلی
1402/01/29 دیدار  دکتر محمدی فرماندار  شهرستان قائنات بهمراه اعضای شورای تامین شهرستان  با فرماندهی و نیروهای مستقر در پادگان ارتش غدیر قاین به مناسبت روز ارتش
دیدار دکتر محمدی فرماندار شهرستان قائنات بهمراه اعضای شورای تامین شهرستان با فرماندهی و نیروهای مستقر در پادگان ارتش غدیر قاین به مناسبت روز ارتش
دیدار  دکتر محمدی فرماندار  شهرستان قائنات بهمراه اعضای شورای تامین شهرستان  با فرماندهی و نیروهای مستقر در پادگان ارتش غدیر قاین به مناسبت روز ارتش

محمدی فرماندار شهرستان قائنات  دراین دیدار بیان داشت: نیروهای ارتش در عرصه های مختلف در کنار سایر نیروهای نظامی و انتظامی حضور دارد وعلاوه بر امنیت وحفاظت از مرزها در عرصه های خدمات رسانی نیز همکاری دارد. 

وی با اشاره به سرمای سال گذشته از زحمات نیروهای ارتش مستقر در پادگان قاین که در موضوع حمل سوخت به روستاها همکاری داشتند قدر دانی کرد. 

محمدی به تکمیل پروژه های عمرانی پادگان قاین اشاره وگفت: رایزنی های انجام شده وامیدواریم که ساخت و ساز پادگان مثل سال گذشته مجددا رونق و به زودی شاهد ساخت خانه های سازمانی ارتش در شهرستان هم باشیم.

سرگرد علی جعفری فرمانده پادگان ارتش غدیر قاین نیز در این جلسه گفت:ارتش در آستانه پیروزی انقلاب به بدنه انقلاب و نظام وارد شد وبه قول امام خمینی(ره) این یک معجزه بود. 

وی با بیان اینکه ارتش در همه زمینه ها یار و یاور امام و مردم وانقلاب بوده است گفت:ارتش الان زمین تا آسمان با ارتش قبل انقلاب فرق دارد. قبل انقلاب ارتش برای ایستادگی در مقابل مردم بود اما بعد از انقلاب، ارتش دوشا دوش مردم در حال خدمات رسانی است.
تعداد بازدید: 428
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal