۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۱ خرداد
English
صفحه اصلی
1402/01/27 شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قائنات
شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قائنات
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ صبح امروز جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قائنات به ریاست دکتر محمدی فرماندار و با حضور اصغری معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری، سرهنگ زال بیکی فرمانده انتظامی شهرستان وسایر اعضای شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
 
🔸دکتر محمدی فرماندار قائنات در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه مواد مخدر یکی از عوامل اصلی افزایش آسیب های اجتماعی در جامعه است، افزود: کمیته های زیر مجموعه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بایستی به صورت مستمر تشکیل وبرنامه های عملیاتی ذیل آن تعریف شود و به گونه ای باشد که لایه های مختلف اجتماعی را تحت پوشش قراردهد. 

🔸وی  کمیته فرهنگی اجتماعی را از مهمترین کمیته های شورای هماهنگی مبارزه  با مواد مخدر برشمرد و افزود: از ظرفیت هنرمندان برای برنامه های فرهنگی مبارزه بامواد مخدر استفاده شود.
🔸فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان، همچنین از تلاشهای جناب سرهنگ زال بیکی فرمانده انتظامی و مهندس اسماعیل زاده مدیر آموزش و پرورش در خصوص اقدامات موثر در این حوزه  قدردانی نمود.
🔸سرهنگ محمود زال بیکی فرمانده انتظامی شهرستان قائنات در این جلسه با بیان اینکه در سال گذشته 3تن و128کیلو انواع مواد مخدر در شهرستان کشف و ضبط و 1380نفر دستگیر شده است، افزود: نسبت به سال 1400در  مقدار کشفیات مواد کاهش داشته ایم که این  کاهش در کل استان ها بوده است. 

🔸زال بیکی ادامه داد: از ابتدای امسال 188کیلوانواع مواد مخدر کشف و 130نفر دستگیر شد و 18نفر به کمپ ترک اعتیاد معرفی شده اند. 

🔸وی اضافه کرد: 2باند مواد مخدر درطی این مدت منهدم و 12دستگاه وسیله نقلیه توقیف شد.
🔸مهندس اسماعیل زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان قائنات نیز در این جلسه اقدامات لازم و فعالیتهای آموزش و پرورش در حوزه پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در مدارس سطح شهرستان را ارائه نمود.
تعداد بازدید: 464
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal