۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۱ خرداد
English
صفحه اصلی
1402/01/21 جلسه کمیسیون تنظیم بازار شهرستان قائنات به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار واعضای کمیسیون، با محوریت بررسی وضعیت بازار در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
جلسه کمیسیون تنظیم بازار شهرستان قائنات به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار واعضای کمیسیون، با محوریت بررسی وضعیت بازار در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری،  دکتر محمدی در جلسه کمیسیون تنظیم بازار شهرستان گفت: تأمین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف کمیسیون تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.
🔸فرماندار با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری، یکی از ماموریت های مهم اعضای کمیسیون را مهار تورم دانست و بر نظارت دقیق بر بازار و رصد قیمت ها به صورت مستمر تاکیدکرد و افزود: برای ممانعت از افزایش غیرقانونی و بی ضابطه قیمت ها باید کنترل و نظارت مستمر بر قیمت ها وجود داشته باشد و با متخلفان مطابق قانون برخورد شود
وی ارائه راهکارها و برنامه های عملیاتی در خصوص مهار تورم را توسط اعضای ستاد ضروری دانست و بر ساماندهی میوه فروشان سیار و نظارت بر آنها تاکید نمود.
🔸فرماندار در پایان خواستار ارائه برنامه زمانبندی جلسات تنظیم بازار توسط دبیرخانه ستادگردید و از اعضای تیم بازرسی و نظارت در سطح شهرستان تقدیر نمود.
تعداد بازدید: 328
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal