۱۴۰۲ جمعه ۱۲ خرداد
English
صفحه اصلی
1402/01/16 نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قائنات در سال 1402 به ریاست فرماندار و با حضور معاون سیاسی،  امنیتی واجتماعی فرمانداری، امام جمعه قائن،  مدیر آموزش و پرورش و سایر اعضای جلسه برگزار گردید.
نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قائنات در سال 1402 به ریاست فرماندار و با حضور معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی فرمانداری، امام جمعه قائن، مدیر آموزش و پرورش و سایر اعضای جلسه برگزار گردید.
💠 به گزارش روابط عمومی فرمانداری، نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قائنات به ریاست دکتر محمدی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان قائنات،  حجةالاسلام والمسلمین رحمانی امام جمعه،  اصغری معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی فرمانداری، اسماعیل زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان و دیگر مسئولین ذیربط با موضوع برنامه ریزی هفته بزرگداشت مقام معلم و تعیین تکلیف احداث سالن ورزشی شهید سلیمانی واقع در هنرستان خلیج فارس، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
🔸فرماندار در این جلسه از زحمات، تلاش ها و برنامه ریزی های منظم مدیر آموزش و پرورش در سال گذشته تشکر کرد و اظهار داشت: ساحت آموزش و پرورش یک ساحت علمی، اخلاقی، دینی و جهادی است و بر خلاف آموزش و پرورش کشورهای غربی، یک ساحت ارزشی است.
🔸وی افزود: فعالیتهای آموزش و پرورش با هدف حیات طیبه است که در زندگی دنیوی و زندگی اخروی وجود دارد.
🔸رئیس شورای آموزش و پرورش ضمن تشکر از زحمات فرهنگیان افزود:  معلمین ما هم بسترساز بهار طبیعت و هم بسترساز حیات معنوی جامعه می باشند.
🔸دکتر محمدی ادامه داد: از آنجایی که معلم نقش تراز اول در جامعه را دارد وظیفه ماست که بهترین برنامه ها را در هفته بزرگداشت مقام معلم داشته باشیم
🔸فرماندار افزود: همه ادارات سطح شهرستان بایستی در ایام هفته بزرگداشت مقام معلم جهت تقدیر، تشکر و عرض خداقوت در مدارس حضور پیدا کنند.
🔸وی ادامه داد: جلسه ای با اولیا و مربیان در سطح شهرستان گرفته شود و از ظرفیت اولیا هم در برنامه ریزی بزرگداشت این هفته استفاده شود.
🔸رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان قائنات ادامه داد: جلسه شورای فرهنگی ویژه بزرگداشت مقام معلم در هر روستا برگزار شود و گزارش آن توسط بخشداران به فرمانداری ارسال گردد، همچنین شوراهای اسلامی و دهیاران در سطح روستاها در مدارس حضور پیدا کنند و با معلمین محترم همکاری لازم را داشته باشند. 
🔸فرماندار در پایان به همه شهرداران توصیه نمود که به مناسبت بزرگداشت مقام معلم فضا سازی لازم در سطح شهرها در این هفته صورت پذیرد.
🔸در ابتدای این جلسه مهندس اسماعیل زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان قائنات، به بیان گزارش کاملی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته توسط مدیریت آموزش و پرورش در سال گذشته پرداخت و اجرای مصوبات جلسات قبلی و دستور کار جلسه حاضر را اعلام نمود.
تعداد بازدید: 506
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal