۱۴۰۲ جمعه ۱۲ خرداد
English
صفحه اصلی
1402/01/07 فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان به مناسبت سال جدید با حجةالاسلام والمسلمین رحمانی امام جمعه مرکز شهرستان دیدار کردند.
فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان به مناسبت سال جدید با حجةالاسلام والمسلمین رحمانی امام جمعه مرکز شهرستان دیدار کردند.
🔸فرماندار در این دیدار با بیان اینکه منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصادی و نامگذاری امسال، خط و مشی لازم را برای همه ما مشخص کرده است، افزود: انشالله با بهره گیری از ظرفیت های شهرستان و برنامه‌ریزی هدفمند شاهد تحقق شعار سال خواهیم بود.

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری قائنات؛ دکتر محمدی با تأکید بر اینکه در سال گذشته حوادث تلخ و شیرینی داشتیم که با تدابیر مقام عظمای ولایت و حضور مردم در صحنه برنامه ریزی دشمن به شکست انجامید، به تشریح اقدامات انجام شده در سال گذشته و برنامه‌های امسال در شهرستان پرداخت. 

🔹به گفته وی؛ در سال گذشته با پیگیری استاندار، شاهد کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی احداث تصفیه خانه و انتقال آب به مجتمع فولاد بودیم که جا دارد از تلاش‌های وزیر صمت و نیرو،نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی و همه دست اندرکاران تشکر کنم.

🔹دکتر محمدی با ذکر این نکته که قسمت احیای مجتمع فولاد در سفر رئیس جمهور افتتاح شده، گفت: قسمت فولاد سازی 86 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در صورت بهره برداری از فولاد سازی حدود 700 نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.
🔹وی با بیان اینکه دولت سیزدهم رسالت اصلی خود را بر باز سازی انقلابی،  عقلانی، عدالت محور و دانش بنیان گذاشته، افزود: استاندار به عنوان نماینده عالی دولت از فرمانداران خواسته مشاهدات، قضاوت‌ها،  تصمیم گیری ها،  تصمیم سازی ها و همه روندهای اجرایی و عملیاتی بایستی استدلالی، مسئله محور، منطقی و ناشی از تجربه موفق باشد.
🔹نماینده عالی دولت در شهرستان قاینات در خصوص تأمین زمین نهضت ملی مسکن نیز گفت: با توجه به اینکه در شهر قاین زمین دولتی وجود نداشت، لذا از ظرفیت توافق با مالکین خصوصی استفاده شد و توانستیم  مشکل تأمین زمین را در شهر قاین حل کنیم. 
🔹به گفته وی؛ در شهرهای دیگر شهرستان هیچگونه مشکلی در زمینه تأمین زمین وجود ندارد و به همه متقاضیان زمین ویلایی تعلق گرفته است.
🔹فرماندار قاینات همچنین به اقدامات خوب دولت مردمی در حوزه بهداشت و درمان اشاره کرد و افتتاح 3 مرکز خدمات جامع سلامت، 2 مرکز سلامت،  2 پایگاه اورژانس، اخذ مجوز دانشگاه علوم پزشکی، افتتاح ساختمان ام آر آی، افتتاح ماموگرافی، خرید دستگاه رادیولوژی دیجیتال، خرید دستگاه بیهوشی، مصوب شدن اجرای دو واحد بیمارستان محلی خضری دشت بیاض و آرین شهر، کلنگ زنی مرکز خدمات جامع سلامت روستای پهنایی، کلنگ زنی و جذب اعتبار 4 واحد پانسیون پزشکان نیمبلوک را از جمله خدمات دولت در شهرستان عنوان کرد.
🔹دکتر محمدی همچنین به کلنگ زنی پروژه بزرگ آجر نسوز در سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شهرستان اشاره کرد و گفت: این پروژه با سرمایه گذاری هزار میلیارد تومانی شستا اجرا می شود و با فعال شدن آن، 100 نفر به صورت مستقیم مشغول به کار خواهند شد.
🔹وی همچنین از قول وزیر تعاون،  کار و رفاه اجتماعی در خصوص کلنگ زنی دی کلینیک تأمین اجتماعی در آینده نزدیک خبر داد. 
🔸 فرماندار پیگیری های لازم در جهت اخذ مجوز رسمی دانشگاه فرهنگیان و درمانگاه تامین اجتماعی را حائز اهمیت دانست. 
🔸دکتر محمدی افزود: در سال 1401 مبلغ 200 میلیارد تومان اعتبارات تبصره 16 به شهرستان قائنات تعلق گرفت.
🔹فرماندار در پایان همه اتفاقات خوبی که در سال 1401 رقم خورده را حاصل همکاری و همراهی همه مردم دانست و از ائمه محترم جمعه و همه مسئولین تقدیر و تشکر نمود.
تعداد بازدید: 764
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal