۱۴۰۱ دوشنبه ۲۹ اسفند
English
صفحه اصلی
1401/12/21 جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی،  سلامت، زنان و خانواده شهرستان قائنات برگزار گردید.
جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان قائنات برگزار گردید.
💠 فرماندار در این جلسه با بیان اینکه کارگروه فرهنگی اجتماعی، سلامت، زنان و خانواده از کارگروه های با اهمیت است، خاطرنشان کرد: یکی از کارگروه های بسیار مهم و چهار گانه اصلی ذیل شورای برنامه ریزی، کارگروه فرهنگی اجتماعی، سلامت زنان و خانواده است و می تواند برای صحن شورای برنامه ریزی فراوری های خوبی داشته باشد و به عبارتی برنامه در حوزه فرهنگی اجتماعی و سلامت در تکریم خانواده باید در این کارگروه انجام شود.
🔸وی با بیان اینکه باید گروه‌های کاری شکل بگیرد و خروجی آن در جلسه فرهنگی اجتماعی مصوب شود، افزود: بر اساس این مصوبات در جلسه شورای برنامه ریزی،  اعتبارات لازم برای پروژه‌های عمرانی فرهنگی اجتماعی تخصیص خواهد گرفت. 
🔸فرماندار با  تاکید بر ارسال اولویت های فرهنگی اجتماعی شهرستان توسط دانشگاهها ودستگاههای فرهنگی شهرستان، افزود: 
دانشگاهها با مدیریت دانشگاه بزرگمهر با حوزه های علمیه، وکلای دادگستری و فرماندهی انتظامی شهرستان جلساتی جهت احصاء آسیبهای اولویت دار شهرستان برگزار نموده وپژوهش هایی در خصوص دلایل وعوامل پدیده شوم  طلاق انجام دهند وتا خرداد1402به فرمانداری تحویل نمایند.
🔸وی با بیان اینکه  حضور مثبت و فعال زنان به عنوان قشری اثرگذار، لازمه حرکت در مسیر پیشرفت به شمار می رود اظهار کرد: مشارکت زنان یکی از مولفه‌های توسعه پایدار جامعه بوده و فراهم کردن محیط های مناسب اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی موجب می شود تا بانوان راغب شوند در توسعه پایدار جامعه مشارکت کرده و آن را حفظ کنند.
تعداد بازدید: 121
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal