۱۴۰۱ دوشنبه ۲۹ اسفند
English
صفحه اصلی
1401/12/21 دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان قائنات ویژه نوروز 1402 برگزار گردید.
دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان قائنات ویژه نوروز 1402 برگزار گردید.
💠 به گزارش روابط عمومی فرمانداری،  دومین جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر با رویکرد گزارش‌دهی اعضا ستاد و تصمیم‌گیری در خصوص نحوه استقبال از مسافرین نوروزی با حضور فرماندار، معاونین، بخشداران و اعضا ستاد هماهنگی خدمات سفر در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
فرماندار در این جلسه از راه اندازی مراکز بین‌راهی استقبال از مسافرین نوروزی در 5 نقطه شهری در شهرستان قائنات خبر داد و افزود: این مراکز در شهرهای قائن،  خضری دشت بیاض، نیمبلوک، آرین شهر و اسفدن راه اندازی خواهد شد و در قالب غرفه‌های عرضه صنایع‌دستی، سوغات محلی، راهنمای مسافر آماده خدمت‌رسانی خواهند بود
وی همچنین از استقرار چادرهای عشایری،  اکیپ‌های سیار خدمات‌رسان به مسافرین در مناطق و اماکن گردشگری،  پارک‌ها،  بقاع متبرکه و...... خبر داد.
رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر با اشاره به پیش بینی بارندگی در ایام نوروز افزود: دستگاههای خدمات رسان و امدادی، عملیاتی باید در آماده باش کامل باشند.
وی خطاب به رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه برای نقاط حادثه خیز آشکار سازی صورت بگیرد، تاکید کرد: از سه راهی روم تا آرین شهر به طول 12 کیلومتر جاده دو طرفه و جز نقاط حادثه خیز می باشد، لذا بایستی با نصب تابلو و بنر به مسافرین اطلاع رسانی شود تا با احتیاط حرکت کنند.
وی همچنین ترمیم آسفالت و تیغ زنی محورهای روستایی و عشایری را ضروری دانست و تاکید کرد: تیم بازرسی و نظارت در سطح شهرستان فعال خواهد بود.
دکتر محمدی همچنین با تاکید بر اینکه مرخصی و ماموریت مسئولین ادارات‌ شهرستان حتما بایستی با هماهنگی فرماندار و با تعیین جانشین صورت پذیرد، افزود: تدابیر امنیتی لازم در همه ادارات و نهادها در این ایام رعایت شود.
فرماندار و رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان قائنات همچنین از مصوبه مهم توقیف خودروهای حامل سوخت در شهرستان قائنات خبر داد و افزود: این خودروها به مدت 6 ماه توقیف خواهند شد. 
وی در پایان تاکید کرد: ادارات تا پایان امروز لیست کشیک خود را به فرمانداری و دبیرخانه ستاد ارسال نمایند.
در ابتدای این جلسه عباس زاده رئیس اداره میراث فرهنگی،  گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان قائنات و اعضای ستاد خدمات سفر به بیان گزارش عملکرد حوزه کاری پرداختند.
همچنین در این جلسه مهندس بشارتی معاون دفتر مدیریت عملکرد،  بازرسی و امور حقوقی استانداری و بازرس ستاد هماهنگی خدمات سفر استان، ضمن بررسی معضلات و مشکلات مربوط به سفر و ارائه راهکار قانونی در جهت رفع آنها، نظارت بر حسن انجام وظایف دستگاه های دولتی ذی ربط در امر خدمات رسانی به مسافران را یاد آور شد.
تعداد بازدید: 157
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal