۱۴۰۱ دوشنبه ۲۹ اسفند
English
صفحه اصلی
1401/12/14 جلسه هیات امنائ ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات شهرستان قائنات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
جلسه هیات امنائ ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات شهرستان قائنات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
💠 برگزاری جلسه هیات امنائ ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات شهرستان قائنات

🔸جلسه هیات امناء ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات شهرستان قائنات به ریاست دکتر محمدی فرماندار و با حضور جوینده رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی، معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی فرمانداری، فرمانده سپاه شهرستان،  بخشداران و اعضای هیات امنای ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

🔸در این نشست غلامی رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات شهرستان قائنات،  ضمن ارائه گزارشی از اقدامات ستاد در زمینه کمک به بازسازی عتبات عالیات و مشارکت در طرح های در دست اقدام، اظهار داشت : شهرستان قائنات طی سالهای گذشته جز شهرستان های پیشتاز در بحث جمع آوری کمک برای بازسازی عتبات عالیات بوده است.
🔸دکتر محمدی فرماندار نیز با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی به اقشار مختلف مردم جهت کمک به بازسازی عتبات عالیات اظهار داشت : تمرکز بر روی فعالیت های فرهنگی و ترویج فرهنگ و سیره اهل بیت باید در دستور کار ستاد بازسازی عتبات عالیات قرار گیرد.
🔸وی افزود : ستاد بازسازی عتبات عالیات باید شرایط را به گونه ای فراهم کند که همه مردم حتی با کمترین مبالغ بتواند در امر کمک به بازسازی عتبات عالیات سهیم شوند و از اجر معنوی این کار بهره مند گردند.
🔸در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص سهم شهرستان قائنات در کمک به بازسازی صحن مقدس امام محمد باقر(ع)در شهر کاظمین، مقرر گردید نسبت به برگزاری جلسه در بخش ها اقدام و  در خصوص کمک به بازسازی این صحن مقدس اقدام لازم معمول نمایند.
تعداد بازدید: 134
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal