۱۴۰۱ دوشنبه ۲۹ اسفند
English
صفحه اصلی
1401/12/09 دکتر محمدی فرماندار قائنات در گردهمایی معاونین، مربیان پرورشی و تربیتی بدنی و مراقبین سلامت مدارس و مراکز آموزشی شرکت نمود.
دکتر محمدی فرماندار قائنات در گردهمایی معاونین، مربیان پرورشی و تربیتی بدنی و مراقبین سلامت مدارس و مراکز آموزشی شرکت نمود.
💠 دکتر محمدی فرماندار قائنات در گردهمایی معاونین، مربیان پرورشی و تربیتی بدنی و مراقبین سلامت مدارس و مراکز آموزشی شرکت نمود.
🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دکتر محمدی فرماندار در گردهمایی معاونین و مربیان پرورشی مدارس و مراکز آموزشی که با حضور مدیر و معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان قائنات برگزار گردید؛ شرکت نمود.
🔸فرماندار در این مراسم ضمن تبریک هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی،   افزود : هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی فرصتی است برای تقدیر از همه فعالان عرصه تربیت در آموزش و پرورش که خالصانه در این عرصه تلاش می کنند. 
🔸وی گفت: معرفی و ترویج شیوه های نوین مدیریت و برنامه ریزی فرهنگی و تربیتی در مدارس، معرفی جایگاه و خدمات امور تربیتی در جامعه و همچنین پژوهشهای که با همکاری بخشهای دیگر آموزش و پرورش دنبال می شود، از اهدافی است که باید محقق شود.
🔸دکتر محمدی به تبیین بخشی از شاخص ترین اقدامات یک سال و نیم گذشته دولت مردمی سیزدهم و برنامه های پیش رو برای توسعه شهرستان قائنات پرداخت که ارتقاء دانشکده پرستاری،  کلنگ زنی پروژه بزرگ آجر نسوز با سرمایه‌گذاری شستا،  کلنگ زنی تصفیه خانه فاضلاب شهر قائن برای تامین آب پایدار مورد نیاز مجتمع فولاد قائنات و تامین زمین ویلایی برای متقاضیان نهضت ملی مسکن از مهمترین این دستاوردها است.
تعداد بازدید: 177
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal