۱۴۰۱ دوشنبه ۲۹ اسفند
English
صفحه اصلی
1401/12/02 نشست کاری دکتر محمدی فرماندار شهرستان قائنات با مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی
نشست کاری دکتر محمدی فرماندار شهرستان قائنات با مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قائنات،  ظهر امروز مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی بهمراه معاونین صدا و سیما با حضور در دفتر فرماندار با دکتر محمدی دیدار و در خصوص مسائل حوزه مربوطه گفتگو کردند.
فرماندار در این نشست با بیان اینکه صدا و سیما نهادی انقلابی است که در پیگیری مطالبات مردم و روایت گری دقیق نقش مهمی ایفا می کند، افزود: شهرستان قائنات دومین شهرستان استان با 130 هزار نفر جمعیت می باشد و نگاه صدا و سیمای خراسان جنوبی به شهرستان قائنات بایستی نگاه ویژه ای باشد.
وی ادامه داد، مشکلات صدا و سیما در شهرستان قائنات بسیار زیاد است و در جلسات و بازدیدهایی که انجام گرفته،  مشکلاتی از طرف مردم مطرح گردیده که پاسخی برای آن نداریم.
فرماندار در پایان خواستار ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مردم شریف قائنات گردید و رسیدگی و رفع نقایص ایستگاه های رادیویی و تلویزیونی در سطح شهرستان قائنات را ضروری دانست.
در ابتدای این نشست،  آیینه دار مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در شهرستان قائنات،  با بیان اینکه هر چه بستر و فضا برای کار فراهم باشد، خدماتی که ارائه می شود بهتر خواهد بود، افزود: رفع مشکلات حوزه صدا و سیما در قائنات در دستور کار قرار گرفته و بزودی حل خواهد شد.
وی همچنین خواستار تعامل و همکاری بیشتر دستگاههای خدمات رسان با صدا و سیما شد.
تعداد بازدید: 213
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal