۱۴۰۱ دوشنبه ۲۹ اسفند
English
صفحه اصلی
1401/12/01 جلسه فوق العاده کارگروه تنظیم بازار به ریاست دکتر محمدی فرماندار و با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و سایر اعضا برگزار گردید.
جلسه فوق العاده کارگروه تنظیم بازار به ریاست دکتر محمدی فرماندار و با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و سایر اعضا برگزار گردید.
💠 جلسه فوق العاده کارگروه تنظیم بازار به ریاست دکتر محمدی فرماندار و با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و سایر اعضا برگزار گردید. 
🔸فرماندار در این جلسه با تأکید برتشدید نظارت وبازرسی های دقیق بر بازار و رصد قیمت ها به صورت مستمر گفت: برای حفظ حقوق مصرف کنندگان و ممانعت از افزایش غیرقانونی قیمت ها باید کنترل و نظارت مستمر وجود داشته باشد و با متخلفان مطابق قانون برخورد شود.
🔸وی بر راه‌اندازی روز بازار عرضه میوه و تره‌بار در شهر قائن توسط شهرداری تأکید کرد.
🔸در این جلسه پس از بحث و تبادل‌نظر مقرر گردید که شهرداری قائن ظرف یک هفته نسبت به آماده سازی مکان روز بازار عرضه میوه و تره بار اقدام نماید.

🔸در ادامه جلسه نماینده جهاد کشاورزی ضمن ارائه گزارشی  از وضعیت قیمت بازار از هماهنگی های لازم در خصوص جذب و توزیع سهمیه گوشت قرمز که بزودی اعلام و توزیع خواهد شد، خبر داد.
تعداد بازدید: 241
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal