۱۴۰۱ دوشنبه ۲۹ اسفند
English
صفحه اصلی
1401/11/26 جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان قائنات به ریاست دکتر محمدی فرماندار و با حضور اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری  برگزار شد.
جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان قائنات به ریاست دکتر محمدی فرماندار و با حضور اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان قائنات به ریاست دکتر محمدی فرماندار و با حضور دادستان، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و سایر اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
🔸فرماندار در این جلسه با بیان اینکه اولویت اول ما تامین آب شرب پایدار و بهداشتی مردم است، افزود: با توجه به طرح نهضت ملی مسکن و افزایش جمعیت نیاز به منابع آبی جدیدی داریم .
🔸وی افزود: کاهش نزولات آسمانی در سالیان گذشته و همچنین میزان برداشت بی رویه آب از منابع زیر زمینی و عدم مدیریت مصرف منابع آبی، مشکلاتی را ایجاد کرده و مخازن آب زیرزمینی پاسخگوی نیاز آبی ما در آینده نخواهد بود و باید در این خصوص چاره اندیشی شود.
🔸فرماندار ادامه داد: یکی از مشکلات، هدر رفت منابع آبی است که بایستی مدیریت صحیح صورت پذیرد و از هدر رفت منابع آب جلوگیری شود.
🔸وی افزود: خراسان جنوبی یک استان شرقی است و حوزه آبریز ما به سمت افغانستان می باشد و جاهایی که می توانیم باید آب را مهار کنیم .
🔸وی با بیان اینکه احداث تصفیه خانه و انتقال آب به مجتمع فولاد در دست اقدام می باشد، ادامه داد: بایستی برنامه ریزی لازم برای جانمایی مخازن ذخیره آب برای طرح نهضت ملی مسکن انجام پذیرد.
🔸فرماندار در پایان گفت: طرح انتقال آب به آرین شهر باید هر چه سریعتر در برنامه قرار بگیرد تا در آینده با مشکل روبرو نشویم.
تعداد بازدید: 368
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal