۱۴۰۱ دوشنبه ۲۹ اسفند
English
صفحه اصلی
1401/11/20 در هشتمین روز دهه مبارک فجر:
در هشتمین روز دهه مبارک فجر:
🔻 با حضور فرماندار شهرستان قائنات رقم خورد: 
🔸امضای تفاهم نامه طرح کهاد فی مابین دانشگاه بزرگمهر قائنات و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی 
 
🔹با حضور دکتر محمدی فرماندار تفاهم‌نامه طرح کهاد فی مابین دانشگاه بزرگمهر قائنات و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای به امضا رسید.  
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ بر اساس این تفاهم‌نامه،  مهارت آموزی دانشجویان دانشگاه بزرگمهر با همکاری فنی و حرفه ای انجام خواهد شد.
🔹دکتر محمدی در این نشست که با حضور معاون وزیر و رئیس فنی و حرفه‌ای کشور، نماینده مردم شریف قائنات و زیرکوه،  امام جمعه قائن، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای ، رئیس دانشگاه بزرگمهر و جمعی از مسئولین برگزار گردید، با بیان اینکه شهرستان قائنات پایتخت زعفران و زرشک جهان می باشد؛ ایجاد کارگاه‌های فرآوری زرشک و زعفران را با همکاری فنی و حرفه‌ای ضروری دانست و افزود: تجهیزات و امکانات مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان قائنات نیاز به بروز رسانی دارد و با عنایت به اینکه دولت به موضوع عدالت آموزشی توجه ویژه دارد، بایستی با جذب مدرس در فنی و حرفه ای جهت تدریس در سطح شهرستان پیگیری لازم صورت پذیرد. 
🔸وی افزود: ایجاد کارگاه‌های آموزشی اشتغال در سطح روستاهای شهرستان قائنات با مشارکت فنی و حرفه‌ای از درخواست‌های ماست که می تواند نقش ارزنده ای در ایجاد اشتغال روستایی داشته باشد.
🔸فرماندار همچنین راه اندازی کارگاه‌های  آموزشی در حوزه صنعت، برق و رشته هایی که نیاز شرکت فولاد قائنات می باشد را توسط فنی و حرفه‌ای خواستار شد.
تعداد بازدید: 351
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal