۱۴۰۱ سه شنبه ۱۵ آذر
English
صفحه اصلی
1401/09/02 جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان قائنات برگزار گردید.
جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان قائنات برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه شورای فرهنگ عمومی با حضور دکتر محمدی فرماندار، امام جمعه و  اعضای این شورا در محل دفتر امام جمعه شهر قائن برگزار گردید.
فرماندار در این جلسه با بیان اینکه مسائل حوزه فرهنگ از اولویت های اساسی جامعه می باشد؛ افزود: در حقیقت مقوله فرهنگ و توسعه فرهنگی است که می‌تواند زمینه توسعه دیگر بخش‌های جامعه را فراهم آورد.
دکتر محمدی با اشاره به در پیش بودن 22 آذر ماه، روز شهرستان قائنات افزود: برنامه های مختلف فرهنگی به منظور گرامیداشت 22 آذر در شهرستان انجام خواهد شد؛ لذا همه دستگاه‌ها، مردم و اصناف باید مشارکت کنند تا این روز گرامی داشته بشود و تلاش گردد این روز مهم را بهتر برای نسل جوان فرهنگ سازی و به آنان انتقال داده شود.
وی افزود: برنامه ها باید به شکلی باشد که محتوایی شاد داشته و متناسب با فرهنگ اسلامی ما باشد.
حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قائن هم در این جلسه خطاب به همه مسئولین، بیان داشت: همه باید با تعامل و همکاری همه مردم و مسئولین برنامه هایی در خور شأن حادثه 22 آذر در شهرستان و همچنین معرفی ظرفیت ها و قابلیت های شهرستان انجام بدهیم.
در این جلسه هر یک از مسئولین و متنفذین به بیان اهم برنامه هایی که می شود در راستای گرامی داشت این روز و معرفی دیگر قابلیت های شهرستان صورت پذیرد؛ پرداختند.
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 103
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal