۱۴۰۲ جمعه ۱۰ آذر
English
صفحه اصلی
1401/08/30 همایش بصیرت بسیجی و مدیریت جهادی با حضور مدیران و کارکنان بسیجی با سخنرانی دکتر باخرد از رزمندگان 8 سال  دفاع مقدس در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان قائنات برگزار شد.
همایش بصیرت بسیجی و مدیریت جهادی با حضور مدیران و کارکنان بسیجی با سخنرانی دکتر باخرد از رزمندگان 8 سال دفاع مقدس در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان قائنات برگزار شد.
به‌گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان قائنات، همایش مدیریت جهادی، با حضور فرماندار،  دکتر باخرد از رزمندگان 8 سال دفاع مقدس،  مسئولین و بسیجیان ادارات شهرستان قائنات در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
دکتر محمدی فرماندار در این جلسه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با مردم اصفهان که فرمودند مهمترین شاخص ایران دوستی، امید آفرینی است؛ افزود: کسانی که در این برهه از زمان ناامیدی را در بین مردم ترویج می کنند، بدون شک در اهداف و برنامه های دشمن قدم برمی دارند.
وی افزود از دیگر شاخص ها می توان به مقاومت فعال و پیش رونده، کار جهادی و اراده محکم برای حل مسائل، اجرای عدالت و مبارزه قاطع با فقر، فساد و تبعیض، عدالت در توزیع امکانات و فرصتها، جهاد تببین و تلاش در جهت انتشار روایت درست در جنگ روایت ها می باشد.
 
 
 
 
تعداد بازدید: 896
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal