۱۴۰۱ سه شنبه ۱۵ آذر
English
صفحه اصلی
1401/08/08 مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قائنات
مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قائنات
💠 به گزارش روابط عمومی فرمانداری، طی مراسمی با حضور دکتر محمدی فرماندار، معاونین فرماندار، حاتمی مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی آئین تکریم و معارفه رئیس اداره حفاظت محیط زیست در محل دفتر کار فرماندار برگزار شد.
دکتر محمدی در این مراسم با بیان اینکه یکی از راهکارهای بسیار موثر و سازنده در صیانت از سرمایه های حیاتی خداوند، فرهنگ سازی در این زمینه است گفت: برای نجات و حفظ محیط زیست از تهدیدات گوناگون باید فرهنگ توجه به اهمیت و ارزش محیط زیست سالم بین آحاد مردم ایجاد و تقویت شود.
وی افزود: در سالیان گذشته با برنامه‌ریزی های اشتباهی که انجام گرفته به بخش‌هایی از محیط زیست صدمه وارد شده، ولی اکنون باید  نوع مدیریت مبتنی بر دانش باشدتا مشکلات گذشته اصلاح شود و حتما بایستی در تمام برنامه‌ریزی های شهرستان قائنات پیوست زیست محیطی وجود داشته باشد.
وی ضمن تشکر از بسملی رئیس سابق اداره حفاظت محیط زیست شهرستان، ابراز امیدواری نمود که برنامه های محیط زیست با رئیس جدید با قوت و قدرت بیشتری ادامه پیدا کند.
 در پایان این مراسم از زحمات محمدرضا بسملی تقدیر و امیر صادقی بعنوان رئیس جدید اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قائنات  معرفی گردید.
 
تعداد بازدید: 334
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal