۱۴۰۱ سه شنبه ۱۵ آذر
English
صفحه اصلی
1401/08/04 نشست صمیمی ائمه جمعه شهرستان قائنات و جمعی از روحانیون با دکتر محمدی فرماندار
نشست صمیمی ائمه جمعه شهرستان قائنات و جمعی از روحانیون با دکتر محمدی فرماندار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دکتر محمدی در این نشست صمیمی که بعد از نماز مغرب و عشا در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید، به عملکرد دولت مردمی اشاره کرد و افزود: گفتمان دولت آیت الله رئیسی، گفتمان انقلابی و عدالت محور است.
وی افزود: بر بنیاد عدالت در توزیع فرصت ها، امکانات و ثروت ها حرکت خواهیم کرد و تصمیمات ما از رهگذر نگاه ائمه جمعه و علما خواهد گذشت.
فرماندار ادامه داد: در شهرستان قائنات تعداد 3513 نفر جهت طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام نموده اند که تا کنون 125 هکتار از اراضی با مالکین توافق انجام شده است و اگر بخواهیم مشکل بخش مسکن را حل نمائیم نیاز به 300 هکتار اراضی می باشد که در حال پیگیری موضوع هستیم.
وی افزود: با پیگیری های صورت گرفته بستر استقرار دانشگاه فرهنگیان در شهرستان قائنات فراهم شده است و بازدیدهای لازم از طرف دانشگاه فرهنگیان کشور از ظرفیت‌های شهرستان انجام گرفته است؛ و لکن فعلا تعدادی از کلاسهای دانشگاه فرهنگیان در قائن تجهیز شده و 200 دانشجو در این کلاسها به تحصیل می پردازند.
دکتر محمدی همچنین به پیگیری مصوبات سفر استاندار محترم به شهرستان اشاره کرد و افزود: پروژه روشنایی ورودی استان در شهر خضری دشت بیاض از جمله این مصوبات بود که انجام گرفته است.
وی پیگیری و حل مشکلات پاسگاه انتظامی قومنجان و افتتاح پاسگاه در هفته نیروی انتظامی، پیگیری تسهیلات مشاغل خانگی، تسهیلات تبصره 16 و 18 و دعوت از مدیران استانی جهت بررسی موضوعات مختلف شهرستان را از دیگر برنامه‌های فرمانداری عنوان کرد.
دکتر محمدی اعتبار لازم جهت پروژه های نیمه تمام ورزشی شهرستان را 700 میلیارد تومان عنوان نمود واز پیگیری جذب اعتبارات در سفر ریاست محترم جمهوری خبر داد.
فرماندار از نقاط پیشنهادی جهت ایجاد روستا بازار در شهر قائن خبر داد که بزودی اجرایی خواهد شد.
وی همچنین ایجاد بازارچه عفاف و حجاب را ضروری دانست.
فرماندار با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و نامه 53 نهج البلاغه که ویژگی های کارگزار را مشخص کرده است؛ انتصاب مدیران در شهرستان را منوط به داشتن شرایط لازم عنوان نمود.
وی ادامه داد: اساس کار ما مسائل فرهنگی است و در این رابطه همه شما ارزیاب تصمیمات ما خواهید بود.
حجت الاسلام والمسلمین رحمانی امام جمعه محترم مرکز شهرستان نیز ضمن تشکر از اقدامات فرماندار؛ دغدغه همه روحانیون را حفظ فرهنگ دین و انقلاب دانست.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه محترم خضری دشت بیاض نیز از حل مشکلات شهر خضری دشت بیاض که در 20 سال گذشته بر زمین مانده بود در مدت فعالیت دولت مردمی خبر داد .
حجت‌الاسلام والمسلمین نوری امام جمعه محترم آرین شهر نیز دوام فرهنگ در هر جامعه ای را ضامن بقائ آن جامعه دانست.
 مدیر حوزه علمیه خواهران نیز با توجه به‌ حضور فرماندار در مدرسه علمیه خواهران، از رویکرد مسئولین دولت سیزدهم بعنوان سرچشمه تحولی بنیادین یاد کرد.
همچنین امامان محترم جمعه اسفدن،  نیمبلوک و معاونین فرماندار نیز مطالبی را بیان نمودند و در پایان هر یک از روحانیون به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
تعداد بازدید: 470
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal