۱۴۰۱ سه شنبه ۱۵ آذر
English
صفحه اصلی
1401/08/01 شورای اداری شهرستان قائنات به ریاست دکتر محمدی فرمانداربرگزار گردید
شورای اداری شهرستان قائنات به ریاست دکتر محمدی فرمانداربرگزار گردید
💠  به گزارش روابط عمومی فرمانداری قائنات، دکتر محمدی فرماندار در جلسه شورای اداری با بیان اینکه فتنه جهانی امروز که با آرایش قدرت‌های شیطانی ظهور کرده است؛ می خواهد کسانی را به میدان بیاورد که خداوند به چشمها و گوشهای آنها مهر زده است و آنها مجبورند در کفر باقی بمانند، افزود: فتنه ای که در کشور رخ داد یکی از مصادیق مهم جنگ روایت هاست و برای ما عبرت آموز است.
🔸فرماندار ادامه داد: همه ما باید دقت داشته باشیم که روایت زده نشویم و روایتی بر بنیاد حقایق را عرضه بکنیم.
🔸دکتر محمدی با بیان اینکه وظیفه ما در هر مسئولیتی که داریم واسازی روایت هاست نه تسلیم شدن در برابر آن، افزود: باید تلاش کنیم در جنگ روایت ها روایت درست را انتخاب نمائیم که دشمن بر روایت غلط سوار نشود.
🔸فرماندار افزود: راه حل مبارزه با دسیسه ها آگاهی دادن به مردم است، و لاکن از دستگاه‌های فرهنگی درخواست می شود که بیرق تبیین را برافرازند و با شیطان مبارزه کنند.
🔸وی با اشاره به سخنان سردار سلامی؛ چالش‌ها و تهدیدها را عامل اصلی رشد و توسعه کشور دانست و افزود: ما همیشه در بحران ها قوی شده ایم و در مسیرهای آرام به قدرت نرسیده ایم.
🔸فرماندار در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مردم شریف شهرستان قائنات باید به مدیران دسترسی داشته باشند و درب اتاق مدیران باید به روی مردم باز باشد، افزود: مدیران وظیفه دارند اعتماد از دست رفته در گذشته را به مردم بازگردانند.
🔸دکتر محمدی افزود: مدیران شهرستان باید بصورت مستمر از بخش ها سرکشی کنند و مشکلات مردم را از نزدیک لمس نمایند و بخشداران نیز وظیفه دارند گزارش حضور مدیران را به فرمانداری اعلام نمایند.
🔸فرماندار با هشدار به مدیران کم تحرک و پشت میز نشین از آنها خواست که رویه خودشان را تغییر دهند؛ زیرا کم کاری در رفع مشکلات مردم پذیرفته نخواهد شد.
🔸وی با بیان اینکه دولت انقلابی به مدیران دلسوز و جسوری نیاز دارد که مدام پای کار مردم باشند، افزود: اهتمام ویژه به برپایی میز خدمت در مصلا های نماز جمعه ضروری می باشد.
🔸فرماندار ادامه داد: مدیران تکالیفی که در خصوص عفاف و حجاب توسط فرمانداری به دستگاههای اجرایی ابلاغ گردیده است را پیگیری و انجام بدهند.
🔸فرماندار در پایان خواستار صرفه جویی در مصرف حامل‌های انرژی، تسریع در پاسخ استعلامات، عدم برگزاری جشن در ساعات اداری و تهیه اقلام مورد نیاز دستگاه ها از داخل شهرستان گردید.
🔸شایان ذکر است در این جلسه امام جمعه محترم شهر قائن و معاونین فرماندار نیز به ایراد سخن پرداختند.
 
 
 
 
تعداد بازدید: 258
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal