۱۴۰۱ سه شنبه ۱۵ آذر
English
صفحه اصلی
1401/07/28 جلسه کارگروه آرد ونان شهرستان قائنات برگزار گردید.
جلسه کارگروه آرد ونان شهرستان قائنات برگزار گردید.
🔻دکتر محمدی در این جلسه با بیان اینکه پخت نان با کیفیت از مهمترین حقوق شهروندان است، افزود؛ همه باید در راستای احترام به این حق تمام تلاش خود را به کار بگیریم.

وی خواستار بروز رسانی سهیمه آرد مناطق روستایی و عشایری شد و گفت :ساماندهی، تامین و توزیع آرد  وکیفیت بخشی پخت نان باید ازاولویت های مهم کارگروه ساماندهی آرد و نان این شهرستان درجهت رضایتمندی شهروندان باشد.
فرماندار با بیان اینکه باید جهت افزایش کیفیت نان از فرآیند تولید نیز بازرسی و بازدید صورت گیرد  گفت: اهتمام ویژه در جهت انجام اقدامات لازم برای رعایت پروتکل های بهداشتی توسط نانوایی ها و همچنین نظارت شبکه بهداشت و درمان، اتاق اصناف و اتحادیه صنفی در این موضوع بسیار ضروری و حیاتی است و باید با نانوایی هایی که این  موارد را رعایت نمی‌کنند،  برخورد قانونی لازم صورت گیرد.

در  این نشست مقرر شد جهت افزایش کیفیت و نظارت بر نانوایی‌ها، آرد تولیدی توسط کارخانه به مدت 5 روز در محل  ذخیره و نگهداری شود و واحد‌های نانوایی که تا کنون جهت نصب دوربین مدار بسته  توسط متصدیان اقدامی صورت نگرفته  ظرف مدت یکماه نسبت به این مهم اقدامات  لازم صورت گیرد.
همچنین در این جلسه مقرر شد تمهیدات لازم جهت سوخت جایگزین نانوایی‌ها توسط ناحیه سوخت در ایام زمستان صورت پذیرد.
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 344
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal