۱۴۰۲ جمعه ۷ مهر
English
صفحه اصلی
1401/06/29 نشست کاری دکتر محمدی سرپرست فرمانداری شهرستان قائنات با خندان رو مدیر کل هواشناسی خراسان جنوبی
نشست کاری دکتر محمدی سرپرست فرمانداری شهرستان قائنات با خندان رو مدیر کل هواشناسی خراسان جنوبی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مدیر کل هواشناسی خراسان جنوبی به همراه رئیس اداره هواشناسی قائنات با حضور در دفتر فرماندار با محمدی سرپرست فرمانداری شهرستان قائنات دیدار و گفتگو کردند.
دکتر محمدی در این نشست ضمن تاکید بر اهمیت هواشناسی خصوصا حوزه های مختلف هواشناسی کاربردی و تاثیرات آن بر زندگی مردم، بر لزوم توجه ویژه به مجموعه هواشناسی و تخصیص اعتبارات لازم به عنوان پروژه های زیرساختی و سرمایه گذاری توسعه پایدار تاکید نمود
وی با بیان اینکه بنیاد علمی بایستی بر تصمیمات حوزه شهرستان حاکم باشد و یکی از مهم‌ترین موضوعات، مباحث هواشناسی می باشد؛ خواستار ارائه گزارش جامع، دقیق و کامل از گذشته جغرافیایی شهرستان، وضعیت اقلیمی و ...توسط رئیس هواشناسی قائنات گردید.
محمدی با بیان اینکه لازمه مدیریت صحیح این است که ادراک درستی نسبت به وضعیت موجود داشته باشم؛ ادامه داد: نقش هواشناسی در جلسات مدیریت بحران، نقشی برجسته و کلیدی است، لذا باید پایشی نسبت به گذشته، وضعیت موجود و آینده در بخشهای مختلف هواشناسی صورت پذیرد.
 در این دیدار خندان رو مدیر کل هواشناسی ضمن تشریح پتانسیل ها و استعدادهای موجود گزارش کاملی از اقدامات اداره کل هواشناسی استان  و اداره هواشناسی  قائنات را به نماینده عالی دولت در شهرستان قائنات ارائه نمود. 
تعداد بازدید: 1027
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal