۱۴۰۲ جمعه ۱۰ آذر
English
صفحه اصلی
1401/06/28 جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان قائنات
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان قائنات
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان قائنات با حضور محمدی سرپرست فرمانداری ،اسحاقی نماینده مردم شهرستان های قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی  و حاجی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان،مددی رییس اداره کتابخانه های عمومی  شهرستان قائنات و اعضای انجمن در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد..
محمدی سرپرست فرمانداری شهرستان قائنات در این جلسه با بیان تاکید اسلام بر کتاب خوانی گفت ‌:رای حل معضلات و آسیب‌های اجتماعی راهی جز این نیست که جامعه را به سمت مطالعه و ارتقا سطح دانش سوق دهیم

اسحاقی نماینده مردم شهرستان های قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی نیز گفت:موجب مسرت و افتخار بنده است که امروز در جمع کسانی هستم که در راه کتاب و کتابخوانی و گسترش فرهنگ آن قدم برمی دارند.
اسحاقی تصریح کرد: ما اگر علاوه بر فرهنگ ملی از فرهنگ‌های بومی و نویسندگان بومی و نمایشگاههای کتاب شهرستان‌ها با مشارکت نویسندگان محلی حمایت کنیم، کتاب از محجوریت درخواهد آمد.
وی اضافه کرد: گنجینه‌ای از دانش بومی و محلی را باید به نسل بعد منتقل کنیم و در این راستا باید از نویسندگان محلی حمایت کرد.

اسحاقی  در پایان در جهت حمایت از نویسندگان بومی شهرستان خواستار خرید آثار نویسندگان این  شهرستان توسط مدیر کل کتابخانه های عمومی شد.


لازم به ذکر است در پایان این جلسه تعداد 80نسخه کتاب از آثار استاد مختاری از  نویسندگان شهرستان قائنات توسط مدیر کل کتابخانه های عمومی استان خریداری شد
 
 
 
تعداد بازدید: 1018
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal