۱۴۰۲ جمعه ۱۰ آذر
English
صفحه اصلی
1401/06/22 جلسه برنامه ریزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان قائنات
جلسه برنامه ریزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان قائنات
🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری : جلسه برنامه ریزی و هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور دکتر محمدی سرپرست فرمانداری، سرهنگ فرحبخش فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قائنات و اعضای ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. 

🔸محمدی  در این جلسه با اشاره به فرموده  مقام معظم رهبری که در هشت سال جنگ تحمیلی از دین، ناموس، تمامیت ارضی، مردم، انقلاب و قرآن دفاع کردیم، افزود: ما نیز وظیفه داریم که در عرصه های مختلف، جهاد تببین که برگرفته از وصیت امام علی به امام حسن و امام حسین(ع) است را بیاموزیم.
🔸وی ضمن تبریک پیشاپیش هفته دفاع مقدس  ادامه داد: هفته دفاع مقدس یاد آور تلاش وایثار و از خودگذشتگی رزمندگان و شهدای گرانقدری است که در سنگر دفاع مقدس برای پاسداری از میهن و ارزشهای انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند.
🔸سرهنگ فرحبخش نیز  در این جلسه با بیان اینکه رمز پیروزی ما در دوران دفاع مقدس اخلاص و معنویت بود؛ افزود: امیدواریم بتوانیم با برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس رشادت های دلاورمردان این مرز و بوم را برای جوانان بازگو کنیم و به معرفی آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی بپردازیم.
🔸وی اظهار کرد: در حال حاضر دشمن با استفاده از ابزارها و روش های مختلف در تلاش است تا اجازه گسترش ارزش های دفاع مقدس، فرهنگ ایثار و شهادت در میان مردم و نسل جوان را ندهد.
🔸فرحبخش بیان کرد : تقارن سال تحصیلی جدید با هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند است تا از ظرفیت عظیم هفته دفاع مقدس به نشر فرهنگ استقامت پرداخته شود.
🔸وی افزود: اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی در سایه رشادتها و از خودگذشتگی ایثارگران و رزمندگانی بوجود آمد که استوار و محکم در مقابل رژیم بعثی با تکیه به نیروی ایمان و اراده ایستادگی کردند و از میهن اسلامی خود در مقابل متجاوزان دفاع نمودند.
تعداد بازدید: 1559
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal