۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۱ خرداد
English
صفحه اصلی
1401/06/04 دیدار محمدی سرپرست فرمانداری شهرستان قائنات به همراه معاونین و روسای دستگاههای اجرایی شهرستان با امام جمعه محترم شهر قائن
دیدار محمدی سرپرست فرمانداری شهرستان قائنات به همراه معاونین و روسای دستگاههای اجرایی شهرستان با امام جمعه محترم شهر قائن
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری، محمدی سرپرست فرمانداری شهرستان قائنات ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، هدف از این دیدار را پیمان بستن با آرمان‌های شهیدان رجایی و باهنر دانست و افزود: همه ما باید پاسدار خون شهدا باشیم.
🔹محمدی افزود: باید ساده زیستی را در محیط کار  و زندگی رعایت کنیم و از هرگونه اشرافی گری پرهیز کنیم، همه مسائل و گزارش‌ها را صادقانه با مردم در میان بگذاریم، به حرف آنها گوش کنیم و حقایق را به مردم بگوییم.
🔹سرپرست فرمانداری شهرستان با بیان اینکه اساس حکومت اسلامی اقامه عدل است، افزود: هر مصوبه ای باید پیوست عدالت داشته باشد، زیرا گفتمان دولت آیت الله رئیسی، گفتمان عدالت و جمهوریت است.
🔹وی ادامه داد: در توزیع امکانات در سطح شهرستان باید عدالت رعایت شود و بر بنیاد مسائل علمی و دانش بنیان باشد.
🔹محمدی گفت: اعتماد مردم بزرگترین سرمایه دولت است و برای نگهداری و تقویت این سرمایه باید حرف و عمل مان یکی باشد. 
🔹 نماینده عالی دولت خطاب به مدیران افزود: تمرکز اصلی خود را بر بازسازی انقلابی در عرصه‌های مدیریتی گذاشته و عدالت محوری را گفتمان اصلی خود قرار دهید.
🔹محمدی در خصوص اقدامات دولت در یکسال گذشته از افتتاح و کلنگ زنی 171 پروژه با اعتباری بالغ بر 4712 میلیارد تومان در بخشهای مختلف کشاورزی، راهداری، بهداشت و درمان، حوزه عشایری و .... خبر داد. 
 
 
 
تعداد بازدید: 602
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal