۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ اسفند
English
صفحه اصلی
1399/11/19 انقلاب اسلامی با مبانی دینی و ارزشی و استکبار ستیزی اثبات کرد که انقلاب محدود به جغرافیای ایران تنها نیست؛ بلکه متعلق به خارج از مرزهاست
انقلاب اسلامی با مبانی دینی و ارزشی و استکبار ستیزی اثبات کرد که انقلاب محدود به جغرافیای ایران تنها نیست؛ بلکه متعلق به خارج از مرزهاست

مهندس کریمی فرماندار قائنات در جمع اهالی روستای اسفشاد و شهروندان شهر اسفدن، بیان داشت: انقلاب اسلامی با مبانی دینی و ارزشی و استکبار ستیزی اثبات کرد که انقلاب محدود به جغرافیای ایران تنها نیست؛ بلکه متعلق به خارج از مرزهاست.

کریمی در ادامه، با اشاره به اینکه، انقلاب اسلامی به مردم، به اندیشه مردم و هویت دینی و ملی عزت بخشید. اظهار داشت: انقلاب اسلامی با شعار استقلال، آزادی جمهوری اسلامی، نه شرقی و نه غربی در سطح دنیا شناخته شده است و انقلابی بود که در قرن بیستم الگوی منحصر به فردی از همراهی مردم، بدون کوتا و براساس ارزش های اسلامی رقم خورد.

ایشان گفت: علی رغم همه محدودیت ها و مشکلات اعتباری، ولی در ایام دهه فجر183پروژه در شهرستان قاینات افتتاح و 14 پروژه کلنگ زنی خواهد شد که با افتتاح و کلنگ زنی این پروژه ها 292 میلیاردتومان هزینه شده و 38 هزار خانوار از خدمات آن بهره مند خواهند شدو برای 884 نفر اشتعال پایدار ایجاد خواهد شد.

 فرماندار به گوشه ای از خدمات 4 دهه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی کرد و خاطرنشان ساخت: ضریب برخورداری از گاز در روستاهای شهرستان به 158 روستا رسیده که تا پایان دولت 98 درصد روستاهای قاینات گاز رسانی خواهند شد.

بعد از پیروی انقلاب 19 مرکز جامع سلامت، 50 خانه بهداشت، بیمارستان 165 تختخوابی ، 9 مرکز دانشگاهی با 5000 هزار دانشجو، 51 هزار مشترک برق، 19 هزار مشترک گاز، 19 هزار و 500 مشترک آب، 18 باب کتابخانه، 36 هزار مشترک تلفن همراه در سطح شهرستان به برکت این انقلاب و خون های پاک شهیدان ایجاد شده است.

 
 
 
تعداد بازدید: 143
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal