۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ اسفند
English
صفحه اصلی
1399/11/19 با حضور مهندس کریمی فرماندار قائنات 10 پروژه شاخص بخش مرکزی با اعتبار 5 میلیارد و 490 میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید
با حضور مهندس کریمی فرماندار قائنات 10 پروژه شاخص بخش مرکزی با اعتبار 5 میلیارد و 490 میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید

با حضور مهندس کریمی فرماندار، مهندس نوروزی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، رمضان پور بخشدار مرکزی و دیگر مسئولین ذیربط، 10پروژه شاخص بخش مرکزی با اعتبار 5 میلیارد و 490 میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 برپایه این گزارش مزرعه 300 قطعه ای پرورش شتر مرغ آقای قاسم برزگرمقدم با اعتبار 1 میلیارد تومان از محل اعتبارات صندوق کارآفرینی امید شهرستان و سرمایه گذاری بخش خصوصی با ایجاد اشتغال 2 نفر مستقیم و 3 نفر غیر مستقیم افتتاح گردید.

بهسازی بوستان در دو روستای اسفشاد و محمدآباد علم با اعتبار 17 میلیون تومان، سنگ فرش معابر در سه روستای کلاته بالا، فلک و علی اباد علیا با اعتبار 215 میلیون تومان، زیرسازی معابر در سه روستای تجن، خونیک تجن و خونیک سفلی با اعتبار 60 میلیون تومان، جدول گذاری معابر در 4 روستای خونیک سفلی، بیهود، گلگنج و مهموئی با اعتبار 172 میلیون تومان و تابلو گذاری در دو روستای محمدآباد علم و نوغاب حاجی آبادبا اعتبار 100 میلیون تومان به نمایندگی در روستای اسفشاد افتتاح گردید.

کوره آجر سفال آقای عباسپور با تولید سالیانه 3 هزار تن با اعتبار 1 میلیارد و 250 میلیون تومان از محل اعتبارات صندوق کارآفرینی امید شهرستان و سرمایه گذار بخش خصوصی در روستای اسفشاد افتتاح گردید.

پروژه های شهرداری اسفدن به نمایندگی از 3 پروژه زیرسازی و آسفالت، جدول گذاری و خرید تجهیزات و ماشین آلات سنگین با اعتبار 2 میلیارد و 676 میلیون تومان افتتاح گردید.

 
 
 
تعداد بازدید: 142
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal