۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ اسفند
English
صفحه اصلی
1399/11/18 علی رغم همه چالش ها، تهدید ها و تحریم های کشور در 4 دهه اخیر، شاهد رشد و تعالی انقلاب اسلامی هستیم
علی رغم همه چالش ها، تهدید ها و تحریم های کشور در 4 دهه اخیر، شاهد رشد و تعالی انقلاب اسلامی هستیم

منهدس کریمی فرماندار قاینات در جمع اهالی روستای روم، شهروندان آرین شهر و اهالی روستای خشک، اظهار داشت: علی رغم همه چالش ها، تهدید ها و تحریم های کشور در 4 دهه اخیر، شاهد رشد و تعالی انقلاب اسلامی هستیم.

فرماندار در ادامه، گفت: وجه تمایز انقلاب اسلامی با سایر انقلاب ها استقلال بودن نظام بدون تکیه به دول های غربی، شرقی و با دست خالی و بدون کودتا بوده است. انقلاب اسلامی، انقلاب در حوزه فرهنگی بود و در 4دهه از عمر انقلاب شاهد اقدامات عمرانی و توسعه ای زیادی بودیم.

کریمی به گوشه ای از خدمات نظام بعد از پیروزی انقلاب در شهرستان اشاره کرد و افزود: در حوزه گازرسانی بیش از 98 درصد روستاهای این شهرستان از نعمت گاز و بالغ بر 130 روستای از آب اشامیدنی دائم برخوردارند. همچنین بیش از 300 فضای آموزشی در شهرستان ایجاد شده و 19 مرکز جامع تحول سلامت و بیش از 50 خانه بهداشت در سطح شهرستان ساخته شده 51 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی، عشایری و خانگی و ساخت مسکن محرومین نیز از مهمترین اقدامات دولت تدبیر و امید در شهرستان قائنات بوده است.

قابل ذکر است در این دیدار، اهالی روستای خشک به بیان برخی از مشکلات روستا پرداختند و بیان داشتند: درخواست تلفن ثابت برای واحدهای سمت توسعه روستا، درخواست اینترنت پرسرعت 4G و راه اندازی اورژانس 115 و جابجایی 50 تیر برق که با اجرای طرح هادی مشکلاتی برای روستائیان ایجاد نموده است.

گفتنی است فرماندار قول مساعد داد براساس اعتبارات در راستای رفع موارد مطرح شده تلاش خواهیم نمود.

 
 
 
تعداد بازدید: 157
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal