۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ اسفند
English
صفحه اصلی
1399/11/18 به دیگران مهر بورزیم تا مهربانی ببینیم
به دیگران مهر بورزیم تا مهربانی ببینیم

با حضور مهندس کریمی فرماندار، امام جمعه قائن، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، دادستان و مسئولین سمن های شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

مهندس کریمی فرماندار در جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی شهرستان که با محوریت بررسی وضعیت و عملکرد سازمان های مردم نهاد شهرستان قائنات برگزار گردید؛ عنوان نمود: به دیگران مهر بورزیم تا مهربانی ببینیم.

فرماندار در ادامه بیان داشت: شرایط درآمدی اقشار آسیب پذیر در سال جدید علی رغم خدمات نهاد های حمایتی، سمن ها و مؤسسات خیریه، نیازمند به آن است که امسال شهروندان برخوردار بیشتر از گذشته از طریق مؤسسات نیکوکاری، خیریه ها و سمن ها، سهم ایفا نمایند. لذا همه ما می توانیم نقش بسزایی در تحقق زیباترین نیایش آغار سال (( حول حالنا الی احسن الحال )) داشته باشیم.

کریمی با اشاره به اینکه در شهرستان قائنات 15 مرکز نیکوکاری و 43 سمن وجود دارد؛ گفت: خوشبختانه مردم نیک اندیش و زحمات مسؤلین مراکز نیکوکاری و سمن ها در طی 10 ماهه گذشته بالغ بر 7 میلیارد و 500 میلیون تومان کمک های نقدی و غیر نقدی به نیازمندان شهرستان در قالب تأمین جهیزیه، درمان ، کمک معیشتی، طرح حامی فرزندان یتیم و غیره پرداخت شده است.

 
 
تعداد بازدید: 138
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal