۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ اسفند
English
صفحه اصلی
1399/11/16 با حضور منهدس فرهادی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری،کریمی فرماندار قاینات پروژه های شاخص شهرستان با اعتباری بالغ بر 48 میلیارد و 382 میلیون تومان افتتاح گردید
با حضور منهدس فرهادی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری،کریمی فرماندار قاینات پروژه های شاخص شهرستان با اعتباری بالغ بر 48 میلیارد و 382 میلیون تومان افتتاح گردید

با حضور منهدس فرهادی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری،کریمی فرماندار قاینات و مدیران کل ذیربط استانی، پروژه های شاخص شهرستان با اعتباری بالغ بر 48 میلیارد و 382 میلیون تومان در سطح شهرستان قائنات افتتاح گردید.

بر پایه این گزارش بند خاکی آویچ با ارتفاع 14 متر در بالا دست روستای آویچ و با حجم حدود  80هزار متر مکعب با تأمین منابع آبی دو قنات و بهره مندی 80 خانوار و با اعتباری بالغ بر 3میلیارد و 69 میلیون تومان افتتاح گردید.

منهدس فرهادی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری،کریمی فرماندار قاینات و مدیران کل استانی و دیگر مسئولین در بدو ورود به شهرخضری دشت بیاض با حضور در گلزار مطهر شهدای گمنام ضمن ادای احترام، گزار شهدا غبار روبی و عطرافشانی گردید.

افتتاح هفت و نیم کیلو متر راه روستای ثقوری با اعتبار 4 میلیاردو500 میلیون تومان

افتتاح جایگاه سوخت شهرداری قاین به نمایندگی از 14 عنوان پروژه با اعتبار22 میلیارد و 63 میلیون تومان

همچنین مخزن 5000 متر مکعبی آب شرب شهر قاین با بهره مندی25000 نفر و با اعتبار9 میلیارد تومان و آغاز بهره برداری از شبکه جمع آوری و خط انتقال فاضلاب شهر هزار واحدی با اعتبار 9 میلیارد و 750 میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

شایان ذکر است پایان بخش برنامه سفر معاون محترم استاندار، همزمان با سراسر کشور غبار روبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدای شاهیک ، شهدای انقلاب قاین بود.

 
 
 
تعداد بازدید: 214
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal