۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ اسفند
English
صفحه اصلی
1399/11/14 به میمنت ایام الله دهه فجر احداث بندخاکی سورگ و مهیار و کانال کشی، لای روبی و مرمت قنوات بالغ بر 2 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد
به میمنت ایام الله دهه فجر احداث بندخاکی سورگ و مهیار و کانال کشی، لای روبی و مرمت قنوات بالغ بر 2 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد

دهگردشی مهندس کریمی فرماندار قائنات به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر و به منظور بررسی مشکلات مردم با عشایر روستای بخش آباد از توابع بخش مرکزی قائن صورت پذیرفت و در نشستی صمیمی مسائل، مشکلات و درخواست های آنان بررسی گردید.

مهندس کریمی فرماندار قائنات ضمن شرکت در نماز مغرب و عشاء در جمع عشایر روستای بخش آباد، اظهار داشت: به میمنت ایام الله دهه فجر شروع عملیات راه سازی مسیر آچونی – درسفید، احداث بندخاکی سورگ و مهیار و کانال کشی، لای روبی و مرمت قنوات بالغ بر 2 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

فرماندار در ادامه، بیان داشت: امیدواریم در سال آینده عملیات اجرایی گاز رسانی به این روستا و سایر روستاهای عشایری شروع بشود.

کریمی اشاره به عنایت و توجه دولت به بازنشستگی روستائیان و عشایر کرد و گفت: دولت ظرفیتی را ایجاد نموده است برای کسانی که سن شان کمتر از 50 سال هست و برای فرزندان آنان که سن شان بالای 18 سال باشد با پرداخت سالیانه حداقل 300 هزار تومان و حداکثر 800 هزار تومان، بیمه می شوند که در آن صورت می توانند از مزایای این بیمه بخوبی استفاده نمایند.

فرماندار در پایان اشاره به برگزاری دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در سال جدید نمود و اظهار داشت: علی رغم همه مشکلاتی که وجود دارد بایستی همه آمادگی داشته باشند ضمن شرکت در انتخابات، در زمان لازم احساس مسئولیت نمایند و نسبت به ثبت نام در شورای اسلامی روستا اقدام کنند.

در ابتدای این دهگردشی دهیار روستا به بیان برخی از مشکلات از جمله: عدم آنتن دهی مناسب تلفن همراه، گازرسانی به روستا، مساعدت در کانال کشی قنات و بهسازی جاده روستا پرداختند که در خصوص هریک از موارد مذکور دستور پیگیری لازم توسط فرماندار به مسئولین ذیربط داده شد.

 
 
 
تعداد بازدید: 142
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal