۱۳۹۹ سه شنبه ۷ بهمن
English
صفحه اصلی
1399/10/21 شهیدان گمنام، گمنام نیستند؛ آنها روحی بزرگ دارند، روحی که مورد لطف خدا قرار دارد
شهیدان گمنام، گمنام نیستند؛ آنها روحی بزرگ دارند، روحی که مورد لطف خدا قرار دارد

با حضور مهندس کریمی فرماندار قائنات، جناب سرهنگ فلاحی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی و دیگر مسئولین ذیربط، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی تدفین پیکر مطهر شهید گمنام، در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

مهندس کریمی فرماندار قائنات در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی تدفین پیکر مطهر شهید گمنام با تأکید بر اینکه شهیدان گمنام، گمنام نیستند؛ آنها روحی بزرگ دارند، روحی که مورد لطف خدا قرار دارد؛ اظهار داشت: شهدای گمنام جانشان را که بزرگترین دارایی شان بود در راه خدا نثار کردند به شکلی که هیچ نام و نشانی از آنها باقی نماند و این نزد پروردگار پاداش و اجری بزرگ دارد.

فرماندار در پایان، گفت: شهرستان قائنات در تاریخ: 28 دی ماه جاری میزبان شهید والامقام گمنام و تدفین این شهید در محل دانشگاه بزرگمهر قائنات می باشد.

شایان ذکر است قرار است مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید گمنام روز یکشنبه 28 دی ماه 99 بعد از نماز ظهر و عصر از محل مسجد غدیر شروع و از مسیر بلوار سیمان شهر، بلوار بسیج، میدان امام، خیابان امام، میدان شیرازی و خیابان دانشگاه بزرگمهر، در محل دانشگاه بزرگمهر تدفین گردد.

در همین راستا از کلیه شهروندان تقاضا شده ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی بصورت خودرویی در مراسم تشییع و تدفین این شهید والامقام شرکت فرمایند.

 
 
 
تعداد بازدید: 197
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal