۱۳۹۹ سه شنبه ۷ بهمن
English
صفحه اصلی
1399/10/17 شایسته گزینی، استفاده از توانمندی ها و منابع انسانی توانمند شهرستان، خواسته و مطالبه شهروندان شهرستان قائنات می باشد
شایسته گزینی، استفاده از توانمندی ها و منابع انسانی توانمند شهرستان، خواسته و مطالبه شهروندان شهرستان قائنات می باشد

مهندس کریمی فرماندار قائنات در جلسه بررسی و رسیدگی به اعتراضات آزمون استخدامی فولاد قائنات که با حضور کارشناسان فولاد کشور و دیگر مسئولین ذیربط، برگزار گردید؛ گفت: شایسته گزینی، استفاده از توانمندی ها و منابع انسانی توانمند شهرستان، خواسته و مطالبه شهروندان شهرستان قائنات می باشد.

فرماندار در ادامه، بیان داشت: به همت همه دلسوزان کارخانه فولاد قائنات شروع و خوشبختانه با اختصاص بیش از هزار میلیارد تومان فاز اول ( احیاء ) فولاد تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد. لذا حفاظت و صیانت و افزایش بهره وری، نیازمند به توجه در بکارگیری نیروهای مستعد، توانمند و نیروهای بومی شایسته است که از ابتدای احداث کارخانه فولاد مدنظر همه مسئولین و متنفذین بوده است.

در ادامه آقایان مهندس خادمی و گلی از کارشناسان فولاد کشور گزارشی به شرح ذیل ارائه نمودند: 2356 نفر در آزمون فولاد شرکت نمودند که 514 نفر برای مصاحبه دعوت شدند و در نهایت 185 نفر پذیرفته شدند و با راه اندازی کامل فولاد بیش از 1000 نفر بکارگیری خواهند شد.

همچنین در آزمون اخیر 25 درصد از خانواده معظم شهدا و ایثارگران برای جذب نیرو اعمال گردیده است و بیش از 70 درصد پذیرفته شدگان از شهرستان قائنات می باشند و 95 درصد پذیرفته شدگان بومی استان و از شعاع 100 کیلیومتری کارخانه فولاد می باشند. لذا ضمن اینکه سوابق کاری در سایت فولاد و بومی بودن نیروها مدنظر قرار گرفته است؛ در صنعت فولاد یکسری استاندارد هایی داریم که می بایست در جذب نیروها حداقل تخصص ها را لحاظ نماییم.

 
 
تعداد بازدید: 164
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal