۱۳۹۹ سه شنبه ۷ بهمن
English
صفحه اصلی
1399/10/09 استفاده از سرمایه های راکد در جهت توسعه اقتصادی هر کشور از مهمترین وظایف بورس می باشد
استفاده از سرمایه های راکد در جهت توسعه اقتصادی هر کشور از مهمترین وظایف بورس می باشد

با حضور مهندس کریمی فرماندار قائنات، معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی و دیگر مسئولین ذیربط، جلسه پیگیری مباحث جلب مشارکت سهام داران سهام عدالت شهرستان قائنات جهت ثبت نام و شناسایی در سامانه سجام، در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

مهندس کریمی فرماندار قائنات در جلسه پیگیری مباحث جلب مشارکت سهام داران سهام عدالت جهت ثبت نام و شناسایی در سامانه سجام، بیان داشت: استفاده از سرمایه های راکد در جهت توسعه اقتصادی هر کشور از مهمترین وظایف بورس می باشد.

کریمی در ادامه، اظهار داشت: جذب پس انداز های راکد و سوق دادن منابع به واحدهای تولیدی، بنگاه ها و شرکت های اقتصادی از مهمترین وظایف بورس است.

ایشان با اشاره به اینکه 84 درصد از جمعیت استان سهام دار سهام عدالت می باشند؛ تصریح نمود: برای مدیریت و استفاده بهینه از سرمایه عظیم سهام عدالت و پرداخت سود به سهامداران استان نیازمند تسریع در برگزاری مجمع عمومی و تشکیل هیأت مدیره سهام عدالت می باشیم. لذا از همه شهروندانی که تا کنون اقدام به ثبت نام در سامانه سجام ننموده اند؛ درخواست می گردد در اسرع وقت نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 
 
 
تعداد بازدید: 172
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal