۱۳۹۹ چهارشنبه ۱ بهمن
English
صفحه اصلی
1399/06/13 مسئولیت پذیری،خوش خلقی و جلب اعتماد مردم، وقت شناسی و صبوری از مهمترین ویژگی های یک بهورز می باشد.
مسئولیت پذیری،خوش خلقی و جلب اعتماد مردم، وقت شناسی و صبوری از مهمترین ویژگی های یک بهورز می باشد.

نشست صمیمانه مهندس کریمی فرماندار قائنات به اتفاق براتی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و رمضان پور بخشدار مرکزی به مناسبت گرامیداشت 12 شهریور، روز بهورز، با رئیس و کارکنان مرکز آموزش بهورزی و باز آموزی برنامه های سلامت شهرستان قائنات در محل این مرکز صورت پذیرفت.

مهندس کریمی فرماندار در نشست صمیمانه با رئیس و کارکنان مرکز آموزش بهورزی و باز آموزی برنامه های سلامت شهرستان قائنات ضمن تبریک 12 شهریور، روز بهورز، عنوان نمود: مسئولیت پذیری،خوش خلقی و جلب اعتماد مردم، وقت شناسی و صبوری از مهمترین ویژگی های یک بهورز می باشد.

فرماندار با اشاره به اینکه یکی از مشاغل سخت در کشور، بهورزی است؛ بیان نمود: آموزش، مهارت آموزی و مسلط شدن به علم روز در حیطه کاری از مهمترین اولویت هایی است که بایستی مسئولین امر و بهورزان به آن توجه نمایند.

شایان ذکر است شهرستان قائنات دارای 54 خانه بهداشت و 68 بهورز می باشد که در خانه های بهداشت سطح شهرستان به مردم خدمت می کنند.

در همین رابطه فرماندار به نمایندگی از سایر خانه های بهداشت، از خانه های بهداشت روستای شاهیک و پهنایی بازدید و از نزدیک با بهورزان این مراکز دیدار و گفتگو و از تلاش های شبانه روزی آنان تجلیل نمود.

 
 
 
تعداد بازدید: 490
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal