۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
English
صفحه اصلی
1399/05/15 قنوات در اکثر روستاها دو منظوره، هم منبع تأمین آب شرب مردم و هم آب کشاورزی روستاها می باشند
قنوات در اکثر روستاها دو منظوره، هم منبع تأمین آب شرب مردم و هم آب کشاورزی روستاها می باشند

در نشستی با حضور مهندس کریمی فرماندار قائنات، مهندس نصرآبادی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی و سایر مسئولین و دهیاران روستاهای خونیک تجن، تجن، فلک، کلاته سعید، کنارنگ،کره و سفتوک درخواست ها و نیازمندی های این روستا های بخش مرکزی در حوزه اجرای طرح های آبخیزداری و احداث بندهای خاکی در روستای کنارنگ، بررسی و بحث و تبادل نظر گردید.

مهندس کریمی فرماندار قائنات در نشست بررسی درخواست ها و نیازمندی های 8 روستای خونیک تجن، تجن، فلک، کلاته سعید، کنارنگ،کره و سفتوک بخش مرکزی در حوزه اجرای طرح های آبخیزداری، عنوان نمود: قنوات در اکثر روستاها دو منظوره، هم منبع تأمین آب شرب مردم و هم آب کشاورزی روستاها می باشند.

فرماندار در ادامه، تأکید نمود: روستاهای خونیک تجن، تجن، فلک، کلاته سعید، کنارنگ،کره و سفتوک دارای قنواتی می باشند که در صورت احداث سازه های آبخیزداری و بندهای خاکی در بالادست این روستا ها قطعا می تواند در آبدهی قنوات و افزایش کمی و کیفی منابع آبی این مناطق نقش بسزائی را ایفا نماید.

گفتنی است در این نشست مهندس نصرآبادی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی نیز قول مساعد بررسی و مطالعه طرح های آبخیزداری و احداث بندهای خاکی را در این روستا دادند.

 
 
 
تعداد بازدید: 267
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal