۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
English
صفحه اصلی
1399/05/12 چینش مقدمات برای اجرای چندین پروژه زیرساختی در آرین شهر
چینش مقدمات برای اجرای چندین پروژه زیرساختی در آرین شهر

با حضور مهندس معتمدیان استاندار در نشستی صمیمی و مشورتی با حضور مهندس میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مهندس کریمی فرماندار، امام جمعه، مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای،بخشدار، شهردار و اعضای شورای اسلامی و جمعی از مدیران بخش و شهرستان، به بررسی مسائل، مشکلات و نیازمندی های آرین شهر در محل سالن جلسات بخشداری سده پرداخته شد.

در این جلسه، ضمن واکاوی و بررسی کارشناسی مشکلات سطح بخش و شهر آرین شهر، مصوباتی در راستای رفع موانع موجود اتخاذ شد.

از جمله مصوبات منعقد شده، تعیین تکلیف نحوه اجرای آیلند میان گذر آرین شهر توسط شهرداری، اداره کل راه و شهرسازی و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با هماهنگی معاونت عمرانی استانداری بود که دستگاه ها مکلف شدند عملیات اجرایی این پروژه را در اسرع وقت آغاز نمایند.

مساعدت شرکت های آب و فاضلاب و آب منطقه ای استان در واگذاری یک حلقه چاه آب به شهرداری به منظور آبیاری فضای سبز شهر از دیگر مصوبات جلسه بود.

کمک به تکمیل پانسیون پزشکان آرین شهر که توسط خیرین در حال احداث است و همچنین افزایش سهمیه مسکن شهری در بافت فرسوده نیز در شمار مصوبات این نشست قرار گرفت.

اختصاص سهمیه ویژه سیمان برای اجرای پروژه‌های عمران شهری و همچنین کمک به تکمیل بازارچه صنایع دستی و مجتمع رفاهی در دست احداث از جمله مساعدت های استاندار به شهرداری آرین شهر در این جلسه بود.

علاوه بر این ها مقرر شد شرکت توزیع نیروی برق استان نسبت به تأمین روشنایی بلوارهای شهید حکمت پور و شهید چمران آرین شهر اقدام نماید، شهرداری هم مکلف شد در راستای کمک به توسعه فضای سبز موجود به کاشت درخت ها و درختچه های زینتی در خیابان‌ها و بلوارهای شهر همت گمارد.

 
 
تعداد بازدید: 246
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal