۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
English
صفحه اصلی
1399/05/08 این امر را در جامعه نهادینه کنیم که مردم حق دارند و ما تکلیف به پاسخگویی و افزایش رضایت مندی شهروندان داریم
این امر را در جامعه نهادینه کنیم که مردم حق دارند و ما تکلیف به پاسخگویی و افزایش رضایت مندی شهروندان داریم

با حضور مهندس کریمی فرماندار قائنات، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، بخشداران مرکزی و نیمبلوک و دیگر مسئولین، آئین تکریم و معارفه بخشدار سده در مرکز این بخش برگزار گردید.

مهندس کریمی فرماندار قائنات در جلسه تکریم و معارفه بخشدار سده، اظهار داشت: این امر را در جامعه نهادینه کنیم که مردم حق دارند و ما تکلیف به پاسخگویی و افزایش رضایت مندی شهروندان داریم.

کریمی در ادامه، بیان داشت: شرط موفقیت در مسئولیت اجتماعی مدارا و تحمل و خود را مشتاق و نیازمند به آراء و خرد دیگران بدانیم و به خرد جمعی احترام بگذاریم و همچنین خودمان را از خطا و لغزش مصون ندانیم.

فرماندار همچنین، گفت: نخستین و محوری ترین فرد در پیشبرد امور بخش، بخشدار است؛ تحول خواهی و نوع آوری، تداوم رونق و جهش تولید، اشتغال با رویکرد اقتصاد مقاومتی، کنترل آسیب های اجتماعی و ارتقای امنیت پایدار و توسعه همه جانبه آن و رعایت حقوق شهروندان و گسترش مشارکت نظامند مردم از مهمترین راهبردها و برنامه هایی است که بایستی مدنظر بخشدار قرار بگیرد.

شایان ذکر در پایان این آئین ضمن تجلیل از زحمات آقای بیکی، آقای غلامحسین عسکری دشت بیاض طی حکمی از سوی استاندار معزز خراسان جنوبی بعنوان بخشدار سده معرفی گردید.

 
 
 
تعداد بازدید: 268
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal