۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
English
صفحه اصلی
1399/05/05 قربان پرشکوهترین صحنه ایثار و زیبا ترین جلوه تعبُد در برابر خالق یکتاست
قربان پرشکوهترین صحنه ایثار و زیبا ترین جلوه تعبُد در برابر خالق یکتاست

مهندس کریمی فرماندار قائنات در جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی شهرستان قائنات که با محوریت برنامه ریزی برگزاری برنامه های دهه ولایت، برنامه ریزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس و برنامه ریزی برگزاری مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه در محل فرمانداری برگزار گردید؛ تصریح نمود: عید قربان پرشکوهترین صحنه ایثار و زیبا ترین جلوه تعبُد در برابر خالق یکتاست.

ایشان در ادامه، بیان داشت: در برهه ای از تاریخ اسلام جفاها و بی وفایی هایی در حق عاشقان و در حق همه کسانی که قرار بود از نعمت دینداری و شیرینی قرآن داری استفاده نمایند؛ صورت پذیرفت. لذا بر همه ما فرض است در این ایام فرخنده و مبارک نسبت به تبیین مناسبت های ارزشمند آن اقدام نماییم.

فرماندار در رابطه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس نیز خاطرنشان نمود: جهان شاهد طولانی ترین و نابرابر ترین جنگ در قرن بیستم بود. در هشت سال دفاع مقدس ایران با یک جنگ تمام عیاری مواجه بود. دشمن به دنبال اشغال تهران در مدت یک هفته بود. اما دلاور مردی های مردم خرمشهر ارتش عراق را چهل روز زمین گیر نمود.

مهندس کریمی در پایان، تأکید نمود: تکلیف داریم از همه ظرفیت ها ضمن صیانت و حفاظت از اوج ایثارگری ها و فداکاری ها در طول هشت سال دفاع مقدس، نسبت به انتقال ارزش های بنیادی و مهم این دوران به نسل های آینده احتمام ویژه ای داشته باشیم.

 
 
 
تعداد بازدید: 347
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal