۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد
English
صفحه اصلی
1399/02/07 به برکت شوراها، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود دو چندان شده است
به برکت شوراها، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود دو چندان شده است


(( .... و امرهم شوری بینهم...))

نهم اردیبهشت ماه سالروز تأسیس شوراهای اسلامی زمینه ساز تأثیرگذاری هر چه بیشتر مردم در تعیین سرنوشت جامعه بوده و بیانگر تأثیر و مشارکت جدی تر مردم در اداره امور شهری و روستایی است.

نهاد شورا که بنیان آن از تعلیمات الهی و قرآن کریم است، در واقع به فرایند واگذاری امور به مردم عینیت بخشیده و به برکت این اتفاق نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود دو چندان شده است.

اینجانب فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه،روز ملی شوراهای اسلامی را به همه اعضای محترم شوراهای شهر و روستای استان خراسان جنوبی به ویژه شورای های اسلامی شهر و روستای شهرستان قائنات که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر و روستا، با کفایت و درایت برای نیل به جامعه شهر وند مدار کوشش می کنند، تبریک عرض می نمایم.

با امید به اینکه به حول وقوه الهی و همت عالی مردم و مسئولین روز به روز این نهاد، بالنده تر و با تجربه تر از پیش در جهت ارائه « خدمت خالصانه و بی منت » و تصمیم گیری در حوزه وظایف و اختیارات خود براساس آیه شریف «  وَالَّذِینَ اسْتَجَابُوا لِرَبِّهِمْ وَأ َقَامُو الصَّلَاةَ وَ أَمْرُهُمْ شُورَی بَیْنَهُمْ وَ مِمَّا رَزَقْنَاهُْم یُنفِقُونَ » گام بردارد.

محمد کریمی فرماندار شهرستان قائنات
تعداد بازدید: 187
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal