۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
English
صفحه اصلی
1398/11/26 همه باید کمک کنیم در این شرایط مهم و حیاتی با حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات دوم اسفند ماه به دنیا اعلام نماییم که مردم ایران به آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و سرزمین ایران اسلامی پایبند هستند.
همه باید کمک کنیم در این شرایط مهم و حیاتی با حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات دوم اسفند ماه به دنیا اعلام نماییم که مردم ایران به آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و سرزمین ایران اسلامی پایبند هستند.

مهندس کریمی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان قائنات در نشستی که با جمعی از بانوان فرهنگی شهرستان قائنات داشت، ضمن تبریک میلاد با سعادت دُردانه رسول اکرم (ص)، سید زنان بهشت، دختر نبوت، همسر ولایت و مادر امامت، عنوان نمود: آمریکا با تمام توان بر علیه کشورمان اقدامات خصمانه، ظالمانه و ناجوانمردانه ای را ایجاد نموده است تا ایران را به جزیره ای تبدیل نماید تا با دنیا ارتباط نداشته باشد. همه باید کمک کنیم در این شرایط مهم و حیاتی با حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات دوم اسفند ماه به دنیا اعلام نماییم که مردم ایران به آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و سرزمین ایران اسلامی پایبند هستند.

 
 
تعداد بازدید: 181
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal