۱۴۰۲ جمعه ۱۰ آذر
English
صفحه اصلی
1401/08/29 پیام فرماندار شهرستان قائنات به مناسبت "هفته بسیج"
پیام فرماندار شهرستان قائنات به مناسبت "هفته بسیج"
بسم الله الرحمن الرحیم
 
پنجم آذرماه، سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین که از نقاط عطف شگفت انگیز و معنادار انقلاب اسلامی و پدیده برجسته تاریخ معاصر ایران عزیز است؛ را به تمامی مردم عزیز شهرستان قائنات به ویژه خیل عظیم بسیجیان سلحشور و دریادل و رهبری معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
با گذشت چهار دهه از ظهور فرهنگ و تفکر بسیجی و پدیدار شدن بسیج مستعضعفان در سپهر میهن اسلامی، نقش آفرینی‌های بزرگ و سرنوشت ساز این نهاد مبارک و مردم پایه، امروز بیش از هر دورانی در کارکردها و دستاوردهای انقلاب اسلامی نقش داشته و لزوما با ترویج و تثبیت روحیه جهادی می‌توان از گذرگاه‌های سخت جنگ اقتصادی تحمیل شده از ناحیه طاغوت و قدرت‌های غربی رهایی یافت و به قله‌های مرتفع و بی‌بدیل گام دوم انقلاب اسلامی که از دغدغه‌های رهبری معظم است، دست یافت.
بسیج و بسیجیان در امتداد 8 سال دفاع مقدس و هم اینک فراتر از یک نیروی دفاعی و حاضر در میدان‌های مقابله با تهدیدات عمل می‌نمایند.
اینجانب یاد، خاطره و آرمان‌های تمدن ساز شهیدان و حماسه‌سازان بسیجی در عرصه‌های مختلف، دفاع از انقلاب و میهن اسلامی از جمله شهدای امنیت، شهدای مدافع حرم و هشت سال دفاع مقدس را گرامی می‌دارم.
امید است با تداوم موفق جلوه‌گری‌های تعهد، بصیرت و هوشمندی بسیجیان انقلابی و ولایتمدار، تحت راهبری‌های حکیمانه مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) که متضمن تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است، به زودی شاهد طلوع خورشید ولایت عظمی (ارواحنا فداه) در جهان هستی باشیم.
               محمد محمدی 
               فرماندار شهرستان قائنات
 
 
تعداد بازدید: 1127
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal