۱۴۰۱ دوشنبه ۷ آذر
English
صفحه اصلی
1401/06/22 جلسه برنامه ریزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان قائنات
جلسه برنامه ریزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان قائنات
🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری : جلسه برنامه ریزی و هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور دکتر محمدی سرپرست فرمانداری، سرهنگ فرحبخش فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قائنات و اعضای ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. 

🔸محمدی  در این جلسه با اشاره به فرموده  مقام معظم رهبری که در هشت سال جنگ تحمیلی از دین، ناموس، تمامیت ارضی، مردم، انقلاب و قرآن دفاع کردیم، افزود: ما نیز وظیفه داریم که در عرصه های مختلف، جهاد تببین که برگرفته از وصیت امام علی به امام حسن و امام حسین(ع) است را بیاموزیم.
🔸وی ضمن تبریک پیشاپیش هفته دفاع مقدس  ادامه داد: هفته دفاع مقدس یاد آور تلاش وایثار و از خودگذشتگی رزمندگان و شهدای گرانقدری است که در سنگر دفاع مقدس برای پاسداری از میهن و ارزشهای انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند.
🔸سرهنگ فرحبخش نیز  در این جلسه با بیان اینکه رمز پیروزی ما در دوران دفاع مقدس اخلاص و معنویت بود؛ افزود: امیدواریم بتوانیم با برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس رشادت های دلاورمردان این مرز و بوم را برای جوانان بازگو کنیم و به معرفی آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی بپردازیم.
🔸وی اظهار کرد: در حال حاضر دشمن با استفاده از ابزارها و روش های مختلف در تلاش است تا اجازه گسترش ارزش های دفاع مقدس، فرهنگ ایثار و شهادت در میان مردم و نسل جوان را ندهد.
🔸فرحبخش بیان کرد : تقارن سال تحصیلی جدید با هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند است تا از ظرفیت عظیم هفته دفاع مقدس به نشر فرهنگ استقامت پرداخته شود.
🔸وی افزود: اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی در سایه رشادتها و از خودگذشتگی ایثارگران و رزمندگانی بوجود آمد که استوار و محکم در مقابل رژیم بعثی با تکیه به نیروی ایمان و اراده ایستادگی کردند و از میهن اسلامی خود در مقابل متجاوزان دفاع نمودند.
تعداد بازدید: 544
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal