۱۴۰۱ دوشنبه ۷ آذر
English
صفحه اصلی
1401/06/04 دیدار محمدی سرپرست فرمانداری شهرستان قائنات به همراه معاونین و روسای دستگاههای اجرایی شهرستان با امام جمعه محترم شهر قائن
دیدار محمدی سرپرست فرمانداری شهرستان قائنات به همراه معاونین و روسای دستگاههای اجرایی شهرستان با امام جمعه محترم شهر قائن
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری، محمدی سرپرست فرمانداری شهرستان قائنات ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، هدف از این دیدار را پیمان بستن با آرمان‌های شهیدان رجایی و باهنر دانست و افزود: همه ما باید پاسدار خون شهدا باشیم.
🔹محمدی افزود: باید ساده زیستی را در محیط کار  و زندگی رعایت کنیم و از هرگونه اشرافی گری پرهیز کنیم، همه مسائل و گزارش‌ها را صادقانه با مردم در میان بگذاریم، به حرف آنها گوش کنیم و حقایق را به مردم بگوییم.
🔹سرپرست فرمانداری شهرستان با بیان اینکه اساس حکومت اسلامی اقامه عدل است، افزود: هر مصوبه ای باید پیوست عدالت داشته باشد، زیرا گفتمان دولت آیت الله رئیسی، گفتمان عدالت و جمهوریت است.
🔹وی ادامه داد: در توزیع امکانات در سطح شهرستان باید عدالت رعایت شود و بر بنیاد مسائل علمی و دانش بنیان باشد.
🔹محمدی گفت: اعتماد مردم بزرگترین سرمایه دولت است و برای نگهداری و تقویت این سرمایه باید حرف و عمل مان یکی باشد. 
🔹 نماینده عالی دولت خطاب به مدیران افزود: تمرکز اصلی خود را بر بازسازی انقلابی در عرصه‌های مدیریتی گذاشته و عدالت محوری را گفتمان اصلی خود قرار دهید.
🔹محمدی در خصوص اقدامات دولت در یکسال گذشته از افتتاح و کلنگ زنی 171 پروژه با اعتباری بالغ بر 4712 میلیارد تومان در بخشهای مختلف کشاورزی، راهداری، بهداشت و درمان، حوزه عشایری و .... خبر داد. 
 
 
 
تعداد بازدید: 316
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal