۱۴۰۱ دوشنبه ۷ آذر
English
صفحه اصلی
1401/06/02 مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره راه و شهرسازی
مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره راه و شهرسازی
🔻 به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائنات در محل دفتر کار فرماندار برگزار گردید.
🔸محمدی سرپرست فرمانداری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و خیر مقدم به معاونین اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی، بر پیگیری جدی و فوری راه و شهرسازی در خصوص واگذاری زمین های طرح نهضت ملی مسکن به متقاضیان تاکید و ابراز امیدواری کرد که مردم در آینده نزدیک اقدامات انجام شده دولت در حوزه مسکن را مشاهده نمایند.
🔸وی افزود: با توجه به شروع عملیات اجرایی پروژه احداث راه آهن بیرجند، قائن، یونسی پیشنهاد می‌گردد بخشی از این پروژه از شهرستان قائنات کلید بخورد تا شاهد سرعت بخشی به این پروژه بزرگ باشیم. 
🔸محمدی با اشاره به فرمایش حضرت علی(ع) ادامه داد: فرصت ها مثل ابر میگذرد، لذا لحظه به لحظه مسئولین باید به فکر انجام امورات مردم بوده و هیچ تعللی در انجام مسئولیت ها پذیرفته نخواهد بود. 
🔸وی همچنین خواستار تسریع در اتمام دو بانده شدن محور بیرجند، قائن گردید.
🔸مودی معاون اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی نیز ضمن تشریح پتانسیل ها و استعدادهای موجود گزارشی از اقدامات این اداره کل در شهرستان قائنات را ارائه نمود.
🔸در پایان این جلسه از خدمات جواد دروازه بان زاده رئیس سابق اداره راه و شهرسازی شهرستان قائنات تقدیر و مهدی ایوبی بعنوان سرپرست این اداره منصوب گردید.
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 538
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal