۱۴۰۰ پنج شنبه ۷ بهمن
English
صفحه اصلی
1400/08/29 مهندس کریمی فرماندار قائنات در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت
مهندس کریمی فرماندار قائنات در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

تشکیل ارتش بیست میلیونی بسیج مستضعفین، اساسی ترین عامل مؤثر در خنثی سازی توطئه های دشمنان بود که به برکت درایت و دوراندیشی حضرت امام خمینی (ره) و لبیک جوانان پاکباخته، دل در گروی انقلاب نهاده، زمینه ساز بروز و ظهور اتفاقاتی میمون و مبارک در قاموس ایران اسلامی شد.

در این پیام آمده است: همزمان با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و افزایش فتنه‌های توطئه گران علیه ایران، امام خمینی (ره) فرمان تشکیل بسیج را در پنجمین روز از آذرماه 1358صادر نمودند.

پاسداشت تأثیرگذاری مستمر این خدمات ارزنده، ایامی را در تقویم مناسبت های ملی از آن خود کرده و هفته بسیج امسال نیز با شعار"بسیج،پاره تن مردم است". فرصتی مغتنمی برای قدر دانی از ایثارگران و خانواده معظم شهداء که در راستای حفاظت و صیانت از آرمان های نظام و سرزمین جانفشانی نمودند.

هفته بسیج امسال در حالی آغاز شده که ایران عزیز ما همچون اقصی نقاط دنیا با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کند. از ابتدای شیوع این بیماری در کشور، حضور بی وقفه بسیجیان در امداد رسانی های گستره در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، همراهی با کادر درمان، برگزاری رزمایش های کمک های مؤمنانه و ... قابل تحسین است.

اینجانب ضمن آرزوی سلامتی برای همه مردم عزیز شهرستان قائنات، فرارسیدن هفته بسیج را به تمامی بسیجیان گرانقدر که با خلوص نیت در این راه گام نهاده و ردای خدمت به مردم را به تن کرده اند، تبریک عرض می نمایم و تداوم تعهد و هوشمندی بسیجیان ولایتمدار را تحت زعامت حکیمانه رهبر معظم انقلاب از درگاه ایزد منان خواهانم.

امید که در سایه عزم جهاد گونه، همدلی و نیز تلاش و هم افزایی همه نهادهای انقلابی و دستگاه های اجرایی شاهد رشد و توسعه روزافزون شهرستان باشیم.

             محمد کریمی فرماندار شهرستان قائنات

تعداد بازدید: 242
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal