۱۴۰۰ سه شنبه ۲۴ فروردين
English
صفحه اصلی
1399/11/19 با حضور مهندس کریمی فرماندار قائنات 10 پروژه شاخص بخش مرکزی با اعتبار 5 میلیارد و 490 میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید
با حضور مهندس کریمی فرماندار قائنات 10 پروژه شاخص بخش مرکزی با اعتبار 5 میلیارد و 490 میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید

با حضور مهندس کریمی فرماندار، مهندس نوروزی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، رمضان پور بخشدار مرکزی و دیگر مسئولین ذیربط، 10پروژه شاخص بخش مرکزی با اعتبار 5 میلیارد و 490 میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 برپایه این گزارش مزرعه 300 قطعه ای پرورش شتر مرغ آقای قاسم برزگرمقدم با اعتبار 1 میلیارد تومان از محل اعتبارات صندوق کارآفرینی امید شهرستان و سرمایه گذاری بخش خصوصی با ایجاد اشتغال 2 نفر مستقیم و 3 نفر غیر مستقیم افتتاح گردید.

بهسازی بوستان در دو روستای اسفشاد و محمدآباد علم با اعتبار 17 میلیون تومان، سنگ فرش معابر در سه روستای کلاته بالا، فلک و علی اباد علیا با اعتبار 215 میلیون تومان، زیرسازی معابر در سه روستای تجن، خونیک تجن و خونیک سفلی با اعتبار 60 میلیون تومان، جدول گذاری معابر در 4 روستای خونیک سفلی، بیهود، گلگنج و مهموئی با اعتبار 172 میلیون تومان و تابلو گذاری در دو روستای محمدآباد علم و نوغاب حاجی آبادبا اعتبار 100 میلیون تومان به نمایندگی در روستای اسفشاد افتتاح گردید.

کوره آجر سفال آقای عباسپور با تولید سالیانه 3 هزار تن با اعتبار 1 میلیارد و 250 میلیون تومان از محل اعتبارات صندوق کارآفرینی امید شهرستان و سرمایه گذار بخش خصوصی در روستای اسفشاد افتتاح گردید.

پروژه های شهرداری اسفدن به نمایندگی از 3 پروژه زیرسازی و آسفالت، جدول گذاری و خرید تجهیزات و ماشین آلات سنگین با اعتبار 2 میلیارد و 676 میلیون تومان افتتاح گردید.

 
 
 
تعداد بازدید: 243
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal