۱۳۹۹ پنج شنبه ۹ بهمن
English
صفحه اصلی
1398/03/13 پيام مهندس كريمي فرماندار قائنات به مناسبت سالروز رحلت امام خميني(ره) و قيام خونين 15 خرداد
پيام مهندس كريمي فرماندار قائنات به مناسبت سالروز رحلت امام خميني(ره) و قيام خونين 15 خرداد

متن پيام فرماندار قائنات به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

14 خرداد ماه يادآور مصيبت عظيم و جانكاه ارتحال رهبر كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (رضوان الله تعالي عليه ) است. شخصيتي كه در پرتو ايمان به خدا و با الهام از نهضت پربار حسيني و اتحاد مردم و با مجاهدت‌ها و مبارزات خستگي‌ناپذير توانست كاخ ظلم و ستم را فرو ريزد و پرچم باشكوه حق و حقيقت را برافراشته نمايد.

بدون ترديد نقش اين بزرگ مرد خدايي هميشه جاودان تاريخ در طول سال‌هاي پيروزي انقلاب اسلامي و به ويژه قيام 15 خرداد1342 كه نقطه عطف و آغازي براي انقلاب اسلامي است،بي بديل مي باشد.

فرزندان سپيد پوش وطن در روز 15 خردادماه سال 42 با مشت هايي گره كرده عليه رژيم ستم شاهي برگ ديگري از تاريخ زرين اين مرز و بوم را نگاشتند. قيام 15 خردادماه يادآور درخت تنومند نهضت اسلامي است كه در بهمن ماه 57 به بار نشست و ملت غيور ايران اسلامي اين واقعه عظيم را به عنوان روز پيروزي،افتخار و سربلندي فراموش نخواهند كرد.

اينجانب ضمن عرض تسليت فرارسيدن 14 خردادماه سالروز رحلت بنيان‌گذار كبير انقلاب اسلامي ايران و گرامي‌داشت ياد و خاطره‌ شهداي قيام 15 خرداد به مردم عزيز استان به ويژه شهروندان فهيم قائنات،اميدوارم بتوانيم با پاسداري از آرمانهاي والاي بنيان گذار جمهوري اسلامي و خون پاك شهيدان،تحت لواي فرامين مقام معظم رهبري(مدظله العالي) در راستاي اعتلاء و سرافرازي ايران اسلامي بيش از پيش تلاش نماييم.

محمد كريمي فرماندار شهرستان قائنات

تعداد بازدید: 229
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal